Novice - Warriors zmagajo prvaka

Warriors Win The Champion

Golden State Warriors so 17. junija zmagali na šesti tekmi finala lige NBA s 103-90 nad Boston Celtics s 4-2 in osvojili svoj sedmi naslov prvaka lige NBA.Curry je osvojil tudi svojo prvo ligo NBAFMVP.

图片 6

Celticsi so zgodaj uničili barvo in izkoristili prednost, ki so jo ustvarili v barvi, da so začeli niz 12-2 in zaustavili Warriorse.Thompson mu je sledil s trojko, Curry pa je peljal mimo Roweja za lebdečo žogo in zmanjšal prednost na šest.Tatum in Brown sta izmenično izvajala zadetek s koša, Curry in Green pa sta zadela trojke za serijo 11-0, s katero je Golden State ob koncu četrtine vodil s 27-22.

图片 7

V drugi četrtini je Poole zadel trojko, Wiggins je odgovoril in Warriorsi so svojo prednost povečali na dvomestno številko, zaradi česar so Celtics zahtevali odmor.Brown je prekinil rezultatsko sušo z metom za tri točke v minulem času.A ko je tekma potekala, so Celticsi naredili vrsto izgubljenih žog in bili pogosto napadeni v nasprotniku.Curry in Thompson sta pogosto izkoristila priložnosti za razširitev vodstva za Warriors.Warriors so Celtics ob polčasu vodili s 54-39.

Slika 12

Poole se je odpeljal do koša in naredil prekršek nad Rowejem ter v zadnjih 12 minutah izvedel prosti met za golden State.Potem sta obe strani v vojno na nihajki, neprekinjeno železo, ključni trenutek, ko je Curry z levo roko prebil močno roko za ubijanje, prekinil pomanjkanje točk.Gev se je pretvoril v 2+ 1,75 proti 84 za 9. Kritični trenutek Wiggins je stopil naprej, izven v 3 točke, Celticsi so plačali ceno bočnih napadov.Tatum je okleval in zgrešil, Curry pa je zadel trojko, ki je ubijala igro, in tako zapečatil zmago Warriorsov.

Kako neverjetna je konkurenca!

Mislim, da mora biti večina bralcev oboževalcev košarkarske zvezde in vsi imajo tudi košarkarske sanje, zato sem tukaj, da predstavim nekaj vrst košarkarskih stojal.

Električni hidravlični košarkarski koš za tekmovanja, ki ga je odobrila FIBA.

9. Oblazinjenje: visoko kakovostna vzdržljiva FIBA standard debelina

10. Površinska obdelava: elektrostatično epoksi prašno barvanje, varstvo okolja, anti-kislina,anti-wet, debelina lakiranja: 70~80um

Če ne potrebujete standarda FIBA, je to v redu. Imamo tudi druge sloge po vaši izbiri.

V javnosti so priljubljeni tudi naslednji izdelki

Po višini nastavljivo vgrajeno stojalo za košarko

1. Višina gola: nastavljiva, 2,45-3,05 m.
  2. TablaVelikost: 1829×1070×12 mm

Material: certificirano varnostno kaljeno steklo, aluminijeva zlitina

Značilnost: močna odpornost na udarce, visoka preglednost,

Ne odseva, odpornost proti vremenskim vplivom, proti staranju, proti koroziji.

Opremljen z varnim polnilom proti UV žarkom, proti staranju.

debelina lakiranja: 70-80um.

9.Lastnost: razstavljiv, enostaven za sestavljanje in transport, lahko se potopi, primeren za vse starosti.

Izdelujemo tudi vse dodatke o košarki, kot so 24-sekundni časovnik, košarkarski obroč, elektronski semafor in tako naprej.

Vsak košarkarski navdušenec želi biti zvezda, pred tem pa resnično potrebuje kakovostno košarkarsko stojalo. Če nimate idej, katero bi morda potrebovali, nas kontaktirajte in dobili boste odgovor.