Novice - Kakšno košarkarsko opremo uporablja NBA za igre

Kakšno košarkarsko opremo uporablja NBA za igre

8. aprila po pekinškem času, v redni sezoni lige NBA, so Timberwolves premagali Lakerse s 127-117.Timberwolves so se vrnili na 1. mesto zahodne konference lige NBA.Lakersi so se pred današnjo tekmo vrnili na deveto mesto zahodne konference lige NBA.Po porazu na današnji tekmi zaostajajo 0,5 tekme za Kingsi – osmi v zahodni konferenci NBA in 1,5 tekme pred Warriorsi, desetimi v zahodni konferenci NBA.

James je bil na tej tekmi odsoten zaradi bolezni.V prvi četrtini tekme je Anthony Davis odigral celotno sezono in popeljal Lakerse do 37 točk v eni sami četrtini, s čimer je vodil Timberwolves za 4 točke in končal prvo četrtino.Zaradi udarca v oko pa se je Anthony Davis kasneje predčasno umaknil zaradi poškodbe.V drugi četrtini je Naz Reid vodil Timberwolves z 18 točkami v eni sami četrtini in dosegel 46 točk ter tako prehitel Lakerse.Ob koncu polčasa so Timberwolves vodili Lakerse s 15 točkami prednosti.V tretji četrtini je eksplodiral Jackson Hayes, Lakersi pa so razliko vrnili na le 10 točk.V zadnji četrtini so Lakersi trdo delali, da bi lovili točke, medtem ko so Timberwolves stabilizirali rezultat.Na koncu so Timberwolves premagali Lakerse s 127:117.

1

Kot vemo, so mednarodni košarkarski turnirji zelo intenzivni.Ne zahteva samo odličnih košarkarjev, temveč tudi popolno igrišče, da lahko odlični športniki popolnoma sprostijo svoje sposobnosti.Kaj torej vključuje popoln stadion?Standardna stojala za košarko FIBA, košarkarska igrišča z lesenimi podi, kot tudi merilniki časa in semaforji.

Kakšno košarkarsko igrišče je potem lahko košarkarsko igrišče FIBA?