Вести - Кинеска суперлига – Ву Леи, Зханг Линпенг и Варгас дали су допринос, Хаиганг је постигао 4 гола и био је поражен са 3-1 Хенан

Кинеска суперлига – Ву Леи, Зханг Линпенг и Варгас дали су допринос, Хаиганг је постигао 4 гола и био је разбијен са 3-1 Хенан

У 20.00 часова 30. марта на шангајском фудбалском стадиону САИЦ Пудонг одржана је утакмица између Шангај Хаиганга и Хенан клуба Јиузу Дуканг у оквиру трећег кола Кинеске Супер лиге 2024. године.На крају је Шангајска лука победила са 3-1.У 56. минуту, Ву Леи је постигао први гол уз помоћни ударац;у 84. минуту изједначио је Ковић ударцем главом;у 89. минуту Џанг Линпенг је погодио главом;у 7. минуту надокнаде времена Варгас је запечатио победу.Поред тога, Ву Леи (2 пута), Јанг Шијуан и Ванг Шенчао су постигли 4 гола и сви су позвани у офсајд.Шангај Харбор је победио у 2 узастопне утакмице код куће.У прва 3 кола има 2 победе и 1 реми, сакупивши 7 бодова.У историји кинеске Супер лиге победила је свих 8 утакмица код куће против својих противника.Хенан клуб Јиузу Дуканг је био без победе у прва 3 кола, са 2 ремија и 1 поразом, сакупивши 2 бода.

图片1

У прва два кола кинеске Супер лиге Шангај Хајганг је био на 4. месту са 1 победом, 1 ремијем и 4 бода, док је Хенан клуб Јиузу Дуканг био на 11. месту са 2 бода и 2 узастопна ремија.Шангајска лука и клуб из Хенана Јиузу Дуканг састали су се 16 пута у кинеској Супер лиги, при чему је Шангај Харбор имао 11 победа, 1 реми и 4 пораза.Кинеска суперлига луке Шангај играла је против клуба из Хенана Јиузу Дуканг 7 пута на свом терену, а Шангајска лука је победила све.У поређењу са претходним кругом, Бао Шименг из Шангаја Хаиганга, Читардини, Јанг Шијуан и Лу Венџун ротирали су Ванг Шенчаоа, Руса, Ксу Сина и Лиу Журуна у стартној постави, док су Лиу Јикин, Хуанг Руифенг и Хуанг Зичанг из винарије Хенан Цлуб Канг ротирали Лиу Бин, Ванг Схангиуан и Ианг Иилин.

Предиван тренутак

У 11. минуту Ву Леи је преокренуо и волеј ударио лопту са предњег дела шеснаестерца, али је била у офсајду и погодак је био неважећи.

У 13. минуту Ацхим Пенг је искорачио са леве стране шеснаестерца и одбио се од спољне стране бока леве ноге.Лопта је погодила спољни део леве стативе и одбила се од основне линије, али је била и офсајд.

У 31. минуту Варгас намјестио леву ногу на врху лука и фуриозно шутирао.Ксу Јиамин је лако одузео лопту.

У 38. минуту Јанг Шијуан је шутирао лопту са десног угла шеснаестерца, али је била у офсајду.

У 42. минуту Кович је гурнуо ударац са средине шеснаестерца, а Јан Јунлинг је волшебно одбранио лопту.

У 43. минуту Насарио је прошао корнер са леве стране, а Мајдана је главом пребацио лопту преко центра.

У првом минуту надокнаде времена Јанг Шијуан је шутирао из даљине са врха лука, а Ксу Јиамин је ухватио лопту.

У 47. минуту Ву Леи је заобишао лопту на средини шеснаестерца и погодио, али је био офсајд и погодак је био неважећи.

У 54. минуту Назарио је из слободног ударца са леве стране прошао у шеснаестерац.Ковићев ударац главом са леве стране шеснаестерца прошао је преко пречке.

图片2

У 56. минуту погрешио је Ксу Ђиамин великим ударцем у казнени простор.Ударац Фенг Ђина са десне стране шеснаестерца одбранио је Ксу Ђамин.Ву Леи је пао на земљу у казненом простору и убацио лопту. Ву Леи је постигао свој трећи гол у кинеској Супер лиги ове сезоне, а Шангај Хаиганг је повео са 1-0!

У 59. минуту слободан ударац Насарија са 25 метара био је превише на голу и Јан Јунлинг је одузео лопту.

У 65. минуту Варгас је опалио волеј са десне стране врха лука, а лопта је мало промашила десну стативу.

У 70. минуту Ванг Шен се окренуо и шутирао из малог шеснаестерца.Лопта је погодила Лиу Јиксина и улетела у гол.Међутим, Ванг Шен је први надмашио лопту и погодак је био неважећи.

图片3

图片4

У 84. минуту Назарио је извео корнер са десне стране.Ковић је високо скочио са линије малог казненог простора и савладао Ђијанг Гуангтаија и главом послао лопту у доњи леви угао гола.Хенан Цлуб Јиузу Дуканг је изједначио резултат на 1-1!

У 89. минуту Варгас је извео корнер са леве стране, Џанг Линпенг је погодио леву страну малог шеснаестерца и погодио, Шангај Хајганг води 2-1!

图片5

图片6

У 7. минуту надокнаде времена, Оскар је извео корнер са десне стране.Ковић је главом упутио лопту са средине казненог простора.Варгас је зауставио лопту на левој страни лука и волејем одбио у ближи угао.Шангајска лука је поништила резултат, 3-1!

На крају, Шангајска лука је на свом терену савладала Хенан Цлуб Јиузу Дуканг резултатом 3-1.

[Састав обе стране]

Лука Шангај (4231): 1-Иан Јунлинг;31-Бао Схименг (53'4-Ванг Схенцхао), 3-Јианг Гуангтаи, 5-Зханг Линпенг, 19-Ванг Зхен'ао;18-Цитадини, 20-Ианг Схииуан (79'9) -Густаво);11-Лв Вењун (64'8-Оскар), 10-Варгас, 27-Фенг Јин (80'17-Схен Зигуи);7-Ву Леи (80'16-Ксу Ксин);

Замене не играју: 2-Ли Анг, 12-Чен Веј, 13-Веи Џен, 14-Ли Шенглонг, 37-Чен Ксухуанг, 41-Лианг Кун, 45-Лиу Сјаолонг

Хенан Цлуб Ликуор Дуканг (442): 26-Ксу Јиамин;2-Лиу Иикин, 36-Маидана, 24-Ли Сонгии, 13-Ксу Хаофенг;11-Ацхим Пенг (74'7-Зхонг Иихао), 8-Денић , 22-Хуанг Руифенг (73'6-Ванг Схангиуан), 10-Хуанг Зицханг (64'19-Ианг Иилин);40-Назарио (90+2'9-Фенг Бојуан), 20-Ковић;

Замене које не играју: 1-Ши Ченглонг, 3-Џоу Јуанде, 16-Јанг Куо, 17-Ванг Ђиншуаи, 21-Чен Кећијанг, 23-Ке Џао, 27-Ниу Зији, 32-Ли Тенглонг

图片7

Слични производи се могу наћи у Схензхен ЛДК Индустриал Цо., Лтдиса професионалном производњом и изградњом кавезних стадиона предузећа, ми градимо професионални фудбалски стадион у кавезу покрива флексибилну област, може се прилагодити за 3 особе, 5 људи, 7 људи, 11 људи и друге области величине места, и лака инсталација, може се инсталиран у свим затвореним и отвореним просторима.

Са принципом производње „заштита животне средине, висок квалитет, лепота, нулто одржавање“, квалитет производа је први у индустрији, а производе хвале и купци.У исто време, многи „фанови“ купаца су увек забринути за динамику наше индустрије, пратећи нас да растемо и напредујемо!

Фудбалски гол

图片11

Делуке преносиво седиште за играче

图片12

Ваша најважнија питања

(1)Да ли имате одељење за истраживање и развој, молим?
Да, сво особље у одељењу има више од 5 година искуства.За све ОЕМ и ОДМ купце, нудимо бесплатну услугу дизајна ако је потребно.

(2) Која је услуга након продаје, молим?
Одговорите у року од 24 сата, 12 месеци гаранције и сервисног времена до 10 година.

(3) Које је време испоруке молим?
Обично је то 7-10 дана за узорке, 20-30 дана за масовну производњу и то варира у зависности од годишњих доба.