Вести - Џејмсов рекорд у сезони од 48 поена, вече у каријери Шен Ђинга, Лејкерси су победили Рокетсе и прекинули низ пораза

Џејмсов рекорд у сезони од 48 поена, вече каријере Шен Ђинга, Лејкерси су победили Рокетсе и прекинули низ пораза

17. јануара, по пекиншком времену, настављена је регуларна сезона НБА сезоне 2022-23, а Лос Анђелес Лејкерси су играли узастопне утакмице против Хјустон Рокетса код куће.На крају утакмице, Лејкерси су тесно победили Рокетсе са 140-132.Прекинувши свој низ од 3 пораза, својим противницима дали су и низ од 11 пораза.

Фокусни играчи:

За Лејкерсе, Леброн Џејмс је уписао 16 од 26 шутева, укључујући 5 од 10 тројки и 11 од 12 слободних бацања.Постигао је 48 поена, 8 скокова и 9 асистенција, а на утакмици није било изгубљених лопти.48 поена, уједно и највећи резултат Лао Џана у једној утакмици у сезони.

За Рокетсе, Алперен Шин Кјунг је постигао 14 од 17, 2 од 2 тројке, 3 од 5 слободних бацања, рекордних 33 поена, 15 скокова, 6 асистенција и 4 блокаде.

Остала статистика играча:

Остали играчи на страни Лејкерса, Трој Браун 6 поена и 3 скока, Томас Брајант 6 поена, 6 скокова и 2 блокаде, Беверли 11 поена и 2 скока, Шредер 9 поена и 3 асистенције, Вестбрук 24 поена, 5 скокова и 4 блока асистенције , Габријел 14 поена, 9 скокова и 2 блокаде, Нан 15 поена и 2 скока, Тоскано-Андерсон 7 поена и 3 асистенције.

Остали играчи на страни Рокетса, Кењон Мартин Јр. 17 поена, 7 скокова и 2 блокаде, Џабари Смит 14 поена, 4 скока и 4 асистенције, Ерик Гордон 19 поена и 8 асистенција, Џејлен Грин 23 поена, 5 скокова и 3 асистенције, Тари Итан 9 поена и 7 скокова, Џеј Шон Тејт 7 поена и 4 асистенције.

Конкретни резултати: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Лејкерси су иза).

图片5 图片4 图片3

Кошаркашки обруч

Преглед игре:

У првој четвртини, Беверли је прво погодио тројку, али је убрзо Шин Кјунг убацио и убацио у мрежу узастопно.Након тога, две стране су започеле натезање конопа.На страни Лејкерса, Џејмс и Беверли су наставили да погађају тројке.Роцкетси се ослањају на нападе Ерица Гордона и Схин Киунга да би постигли поене.Уласком у други део четвртине, два тима су се такмичила и ротирала.Габријел и Вестбрук су извели 2 од 2 слободна бацања за узастопне грешке, а тројку је извео и Трој Браун.Итан је направио тип-уп, а Гордон је извео 3 од 3 слободна бацања.После једне четвртине, Рокетси су привремено заостали са 35-37.

图片6

Кошаркашки прстен

У другој четвртини Лејкерси су покренули нови талас малог врхунца.Габријел је направио допуну и постигао 2+1.Лејкерси су својевремено успоставили двоцифрену предност.Али од тада, Ракете су такође одговориле на талас напада.Схен Јинг је у посебно добром стању.После скока и тројке, бодовна разлика се вратила на 5 поена.Од тада су Лејкерси наставили да одржавају благу предност, Шредер се пробио и погодио, а Тоскано Андерсон је такође направио стабилну тројку.На крају ове четвртине Џејмс је асистирао Беверлију да погоди тројку, а направио је и полагање 2+1 и продорно закуцавање.После полувремена Лејкерси су наставили да воде резултатом 73-61.

图片7

Мењајући страну да би се поново борио, Шен Ђинг је наставио са својим ватреним додиром и постигао 8 поена заредом, а постигао је 28 поена, упишући нови рекорд у једној утакмици у каријери.За Лејкерсе, Џејмс је и даље у одличној форми.После две узастопне тројке, поен разлика наставља да остане изнад 10 поена.Уласком у други део треће четвртине, Гордон је направио полагање, Мартин Јр. постигао је узастопна закуцавања, Рокетси су одговорили на талас напада, а Џејлен Грин је такође пронашао осећај напада.У финишу четвртине успео је скоком и постигао три тројке.На врхунцу, после три четвртине, заостали су само 4 поена за Лејкерсима 98-102.

图片9 图片8

семафор

У последњој четвртини Џејмс је чак извео 4 слободна бацања и постигао тројку.Лејкерси су својевремено водили до двоцифреног броја.Али Рокетси су били изузетно упорни и под вођством Грина су се приближили резултату.У последња 3 и по минута игре, Џабари-Смит је постигао тројку, а бодовна разлика се вратила на 3 поена и настављена је неизвесност победе и пораза.Од тада Рокетси и даље снажно притискају, Гордон је постигао полагање, Џејмс је узвратио скакачем, а Лејкерси су водили 4 поена на 50,4 секунде до краја игре.Након тога, Роцкетси су прихватили фаул тактику, али нису успели.На крају, по завршетку утакмице, Лејкерси су тесно победили Рокетсе са 140-132.Прекинувши свој низ од 3 пораза, својим противницима дали су и низ од 11 пораза.

图片10

Кошаркашка дворана

Обе почетне поставе:

Ракете: Кењон Мартин млађи, Алперон Шинкјунг, Џабари Смит млађи, Ерик Гордон, Џејлен Грин

Лејкерси: Патрик Беверли, Томас Брајант, Трој Браун, Денис Шродер, Леброн Џејмс

б7дц4ф5753бц0бфддд9ддфа2720392д

图片1190де0513730300331е7ф58771ее0фе1

图片12

Слични производи се могу наћи у Схензхен ЛДК Индустриал Цо., Лтдиса професионалном производњом и изградњом кавезних стадиона предузећа, ми градимо професионални фудбалски стадион у кавезу покрива флексибилну област, може се прилагодити за 3 особе, 5 људи, 7 људи, 11 људи и друге области величине места, и лака инсталација, може се инсталиран у свим затвореним и отвореним просторима.

Са принципом производње „заштита животне средине, висок квалитет, лепота, нулто одржавање“, квалитет производа је први у индустрији, а производе хвале и купци.У исто време, многи „фанови“ купаца су увек забринути за динамику наше индустрије, пратећи нас да растемо и напредујемо!

Ваша најважнија питања

(1) Да ли имате одељење за истраживање и развој, молим?
Да, сво особље у одељењу има више од 5 година искуства.За све ОЕМ и ОДМ купце, нудимо бесплатну услугу дизајна ако је потребно.

(2) Која је услуга након продаје, молим?
Одговорите у року од 24 сата, 12 месеци гаранције и сервисног времена до 10 година.

(3) Које је време испоруке молим?
Обично је то 7-10 дана за узорке, 20-30 дана за масовну производњу и то варира у зависности од годишњих доба.