Вести - Нема Џејмса, нема Дејвиса!Шредер слави дан када су Лејкерси победили 112:109!

Нема Џејмса, нема Дејвиса!Шредер слави дан када су Лејкерси победили 112:109!

У 11:00 часова 5. јануара, по пекиншком времену, НБА регуларна сезона је наставила да буде врућа.Лос Анђелес Лејкерси против Мајами Хита код куће.Лејкерси су у последњој утакмици изгубили 14 разлике.

Лејкерси су један од најразочаравајућих тимова ове сезоне.У оквиру одржавања конкуренције међу три најбоља играча у вансезони, они су у суштини рашчистили све играче који су могли да се мењају, само неке играче из корнера.Зхан је и даље један од десет најбољих играча ове сезоне, али има 37 година.Густе обрве су такође стаклене конституције.Веи Шаоове способности су опале, тако да Лејкерси не могу да добију превише утакмица.

Учинак Хита ове сезоне је такође тешко задовољити људе, а офанзивни учинак је веома лош.Срећом, њихова одбрана је јака, а звезде увек пале и пале.Недавно су се Хеат опоравили и победили у четири утакмице у 15 заустављања.Посебно су Хиро и Абаио у веома врућем стању.Ова игра се радује победи Хеат-а.

Лејкерси, 16-21, заузели су 12. место у Западној конференцији.

Тхе Хеат, 20-18, заузео је седмо место на истоку.

图片1图片2

图片3图片4

Обе стране почињу ову игру:

Утакмица: Лори, Схилох, Бутлер, Мартин, Адебаиор

Лејкерси: Шредер, Беверли, Ривс, Андерсон, Брајант (Џејмс је пропустио Хеат'с Лонние Валкер због болести која није ЦОВИД-19)

На почетку утакмице Беверли се закачио и постигао први гол за Лејкерсе.Онда су Лори и Адебајор ударили и одговорили.Касније су се три бековске поставе Лејкерса равноправно бориле са Хитом.Тада су Лејкерси почели да поведу да би отворили резултат.На крају прве четвртине, Лејкерси су водили 32-23.

Почетком друге четвртине Лејкерси су наставили са добрим офанзивним стањем и наставили т

о напад, и једном задржао двоцифрену предност.На крају седнице, Хеат је изненада уложио напоре.Еммануел Адебаиор је непрестано поентирао изнутра да би помогао Хеат-у да смањи разлику.После битке на полувремену, Лејкерси 52-48 Хеат.

Пола судских података обе стране:

Лејкерси: Ривс 4:3, Брајант 8:6, Беверли 4:4, Шредер 10:2, 3:3, Вајшао 12:5, 6:6, Браун 2:3, 2:2, 2:2, Габријел 7 :2, Нанн 5:5

Утакмица: Мартин 6 поена, 3 табле, Батлер 9 поена, 2 асистенције, 2 брејка, Адебајор 12 поена, 5 поена, 2 асистенције, 2 брејка, 2 утакмице, Хиро 4 поена, 2 табле, Лори 9 поена, 2 асистенције, Аудибо 4 поена, 2 табле, 2 асистенције.图片5

图片6

2018-Нови-Дизајн-Преносиви-Затворени-Пролећни-потпомогнути_副本 ЛДК1001А-кошаркашки гол3_副本 ЛДК1001Б_副本

Ако постоји неки велики пројекат о спортској активности, не устручавајте се да ме обавестите.Зато што вам могу помоћи са својим дугогодишњим искуством у спорту, хајде, верујте ми!

Добродошли у индустрију ЛДК, професионалног произвођача спорта у Кини.Изнесите своје захтеве!

Хеат је једном премашио резултат.Лејкерси су такође пуцали како би стабилизовали ситуацију, а онда су две стране наставиле да се боре неко време.Резултат је наизменично растао.На крају треће четвртине Лејкерси су водили 79-78.

Хеат је повео у последњој четвртини, али неко време након тога, Лејкерси су били војници.Чувар и Брајант су увек могли да одговоре и задрже вођство.У последњем тренутку, Шредер је пробио полагање у критичном тренутку да би у суштини убио игру.Батлер је био апсолутно изједначен и промашио три поена.Коначно, Лејкерси су тесно победили Хеат 112-109 и победили у три узастопне утакмице.

Од данашње утакмице ми је узаврела крв.Без Џанових обрва, Лејкерси су успели да савладају уредног Хета, што је све изненадило.Вајшао, Брајант и Шредер су такође добро наступили.Ово је победа тима.Свако је херој.

Надам се да овај цивил може да се одмори у Лао Зхановим данима.Играјте како треба, играјте своје посебне вештине и дајте Зхану да се одмори.Иако Лејкерси имају лош резултат, ове сезоне ће можда бити тешко играти у плеј-офу, али верујем да Жан и Лејкерси могу да нам дају објашњење.Хоћу да викнем, шампионе Лејкерса!