Вести - УЕФА Лига Европе – Ц Луо понудио асистенцију Манчестер јунајтеду 1-0 Реал Сосиједад друго плеј-оф групе

УЕФА Лига Европе – Ц Луо понудио асистенцију Манчестер јунајтеду 1:0 Реал Сосиједад, друго плеј-оф групе

У рано јутро 4. новембра по пекиншком времену, у мечу шестог кола Групе Е Купа УЕФА 2022/2023, Реал Сосиједад се на свом терену сусрео са „црвеним ђаволима” Манчестер јунајтедом.Ц Луо је после првог полувремена асистирао 18-годишњем Гани Џоу да пробије гол, после чега оба тима нису имала успеха, МанчестерУнитеду гостима победом од 1-0 над Реал Сосиједадом, али због гол-разлике у другој групи, а не директно ван линије играће плеј-оф, Реал Сосиједад је први у групи за пласман у нокаут фазу.
Манчестер јунајтед 9 утакмица без пораза у добром стању Ц Луо асистира + 70 метара уназад да јури срце борбе за победу неће умрети

У првој фази, Реал Сосиједад је кренуо у јуриш под високим притиском, само 30 секунди Реал Сосиједад је напао близу казненог простора Јунајтеда, леви центаршут Мартина је излетео право ван линије.У 5. минуту Реал Сосиједад је прошао кроз средину, Мерино је прошао директно иза леђа Фернандеса убацио у петерац, ударац левом ногом одбио.У 8. минуту Јунајтед је коначно имао прилику да нападне поред петерице Реал Сосиједада, Лук Шо је покупио петерац, Ц Луо се наслонио на леђа дефанзивца да би спустио лопту, а судија није ништа рекао.

У 16. минуту је прекинут ћорсокак, Јунајтед бекфилд уназад Де Хеа дугим пасом прецизно проналази десну страну Б, овај други шутира главом у средину, Ц Луо добија лопту и прецизира десном ногом директно, 18 година -старији младић Ганачо по левој страни брзог нападача, убоден левом ногом у петерац.Ганачо је постигао свој први гол у сезони и повео Манчестер јунајтед са 1-0 у гостима.

У 20. минуту Реал Сосиједад је напао са леве стране терена, Мерино је узео лопту и шутирао са средине, али је дефанзивац одбио ударац.У 26. минуту Манчестер јунајтед је узео лопту са средине терена, Б Фее је добио лопту на средини терена и искоса послао на леву страну одбране.У 31. минуту, 19-годишњи Мартин, везиста Реал Сосиједада, покушао је шут из даљине који је био далеко поред гола.У 40. минуту Манчестер јунајтед је у континуитету сипао лопту у задњи део терена, Ганачо петом је закуцао лопту на средину терена и избио се, Мартин је добио лопту на средини и погодио гол без претњи уз ометање Цасемиро.

У 41. минуту Лисандро је послао дуг пас од више од 70 метара у задњи део терена да би играо позади, Ц Луо брзи нападач приморао је центаршута Реал Сосиједада Пачека да промаши, Ц Луо једну шансу да се суочи са голманом Ц у нападу. Луо је изабрао ударац мало високо.У 43. минуту Реал Сосиједад је напао после успешне контра-пљачке испред терена, а асистирани Гросабел је изблокирао Де Хеа испред петерца.

У другом полувремену, у 47. минуту, Реал Сосиједад је центрирао са леве стране, а ударац главом са средине терена био је превисоко под мешањем Турота.У 58. минуту Манчестер јунајтед је извршио прилагодбу и заменио Рашфорда Ван Дер Биком, који је био осредњи у нападу.Фернандеш је главом прошао преко гола.

Реал Сосиједад је у 70. минуту убацио лопту у петерац са леве стране терена, а Фернандеш је шутирао високо изнутра након повратног ударца главом.У 76. минуту Рашфорд је пресечен на средини терена, а Тарот је напредовао са лоптом и шутирао високо.У 79. минуту Тхуротт је шутирао ниско и високо са бочне линије.

Након тога, Манчестер јунајтед је наставио да виси према петерцу Реал Сосиједада, али никада није могао да погоди главом.Цео меч је завршен тако што је Манчестер јунајтед победио Реал Сосиједад са 1:0 у гостима, али због гол-разлике који је другопласиран у групи неће директно изаћи из групе и играће плеј-оф у два кола са трећом групом. Лиге шампиона.

Постави обе стране

Манчестер јунајтед (4-2-3-1): 1-Де Хеа/20-Далот, 2-Линделоф (58 мин 39-МцТоминаи), 6-Лисандро, 23-Лукхау/14-Ериксен (81 мин 17-Фред) , 18-Цасемиро/34-Ван Дер Беек (58 мин 10-Расхфорд), 8-Б накнада, 49-Ганацхо (81 мин 5-Магуире ) / 7-Цро

Реал Сосиједад (4-4-2): 1-Ремиро/18-Гросабел (58 мин. 6-Ерустрадо), 24-Ленорманд, 20-Пацхецо, 15-Диого Рицо/3-Зубименди, 8-Мерино, 23-Брице Мендеш (81 мин. 5-Сувердија), 42-Мартин (58 мин. 17-Наваро) / 19-Сероте, 9- Карлос Фернандес (71 мин. 16-Гевара)

Слични производи се могу наћи у Схензхен ЛДК Индустриал Цо., Лтдиса професионалном производњом и изградњом кавезних стадиона предузећа, ми градимо професионални фудбалски стадион у кавезу покрива флексибилну област, може се прилагодити за 3 особе, 5 људи, 7 људи, 11 људи и друге области величине места, и лака инсталација, може се инсталиран у свим затвореним и отвореним просторима.

Са принципом производње „заштита животне средине, висок квалитет, лепота, нулто одржавање“, квалитет производа је први у индустрији, а производе хвале и купци.У исто време, многи „фанови“ купаца су увек забринути за динамику наше индустрије, пратећи нас да растемо и напредујемо!

Фудбалски гол

图片3 图片4 图片5 图片6

Делуке преносиво седиште за играче

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Ваша најважнија питања

(1) Да ли имате одељење за истраживање и развој, молим?
Да, сво особље у одељењу има више од 5 година искуства.За све ОЕМ и ОДМ купце, нудимо бесплатну услугу дизајна ако је потребно.

(2) Која је услуга након продаје, молим?
Одговорите у року од 24 сата, 12 месеци гаранције и сервисног времена до 10 година.

(3) Које је време испоруке молим?
Обично је то 7-10 дана за узорке, 20-30 дана за масовну производњу и то варира у зависности од годишњих доба.