Вести - Коју кошаркашку опрему користи НБА за утакмице

Коју кошаркашку опрему користи НБА за утакмице

Осмог априла по пекиншком времену, у регуларној сезони НБА лиге, Тимбервулфси су победили Лејкерсе резултатом 127-117.Тимбервулфси су се вратили на 1. место Западне конференције НБА лиге.Лејкерси су се пре данашње утакмице вратили на девето место Западне конференције НБА лиге.Након пораза у данашњем мечу, заостају 0,5 утакмица за Кингсима – осми у Западној конференцији НБА, а 1,5 утакмица испред Вориорса, десети у Западној конференцији НБА.

Џејмс је на овој утакмици изостао због болести.У првој четвртини утакмице, Ентони Дејвис је одиграо целу сезону и довео Лејкерсе до 37 поена у једној четвртини, предњачивши Тимбервулвсима са 4 поена и завршио прву четвртину.Међутим, због ударца у око, Ентони Дејвис се касније раније повукао због повреде.У другој четвртини, Наз Рид је предводио Тимбервулфсе са 18 поена у једној четвртини и постигао 46 поена, престигавши Лејкерсе.На крају полувремена Тимбервулвси су водили Лејкерсе са 15 разлике.У трећој четвртини, Џексон Хејз је експлодирао, а Лејкерси су вратили разлику на само 10 поена.У последњој четвртини Лејкерси су се трудили да јуре поене, док су Тимбервулфси стабилизовали резултат.На крају су Тимбервулфси савладали Лејкерсе резултатом 127-117.

1

Као што знамо, међународни кошаркашки турнири су веома интензивни.Не само да су потребни одлични кошаркаши, већ и савршен терен како би одлични спортисти могли у потпуности да ослободе своје способности.Дакле, шта укључује савршен стадион?ФИБА стандардне кошаркашке полице, кошаркашки терени са дрвеним подовима, као и тајмери ​​и семафори.

Какав онда кошаркашки терен може бити ФИБА кошаркашки терен?