Вести - ЗХУ Ксуеиинг освојила злато у женској гимнастици на трамполину

ЗХУ Ксуеиинг осваја злато у женској гимнастици на трамполину

ЗХУ

ЗХУ Ксуеиинг је достигла нове висине да би освојила злато у женској гимнастици на трамполину у Народној Републици Кини.

У веома конкурентном финалу, 23-годишњак је направио серију невероватних преокрета, скокова и салта и завршио на врху табеле са 56.635 поена.

Сјајна рутина је такође одузела фавориткињи трке, Канађанки Росаннагх МацЛеннан, трећег олимпијског злата.32-годишњак је завршио тик ван медаље на четвртом месту, 55.460.

Канадски гимнастичар је био у бронзаној медаљи и болно је чекао док бивши омладински олимпијски шампион Жу, који је био последњи такмичар, не заврши своју рутину.

Његов саиграч ЛИУ Линглинг, 26, освојио је сребро са 56.350 поена у Ариаке Гим-у 30. јула. Два кинеска спортиста су у финалу елиминисала прво и друго од 16 поља.Ово је први пут да је једна земља освојила злато и сребро у женској гимнастици на трамполину на Олимпијским играма.

Бронза је припала Британки Бриони Пејџ (30), која је освојила сребро у Рију 2016. са 55.735.

Наравно, савршени учинак спортиста захтева не само добре вештине, већ и висококвалитетан трамполин као подршку.Наш ЛДК може да обезбеди нашим купцима много различитих врста висококвалитетних трамполина.Постоје стилови тренинга и стилови такмичења које можете изабрати, као и стилови у затвореном и на отвореном које можете изабрати.Данас препоручујем популарни трамполин са ФИГ сертификатом — ЛДК51071.
зху-2

Његова мрежаста површина је ушивена најлонском траком.Ширина траке: 4мм уздужно и 4мм бочно;опремљен са паром покретних колица која се могу подизати и спуштати;Опруга главног оквира има слој од 5 цм заштитног јастучића који покрива опруге са свих страна, које су са четири стране причвршћене чичак траком.На оквиру трамполина;причвршћени рам је опремљен заштитним јастучићем дебљине 20 цм.тако да ће бити добар избор ако тражите трамполин високог квалитета, више детаља о овом моделу или више модела о нашем трамполину, слободно нас контактирајте.

Ми стварамо и градимо водеће брендове који служе и инспиришу спортисте.Купцу испоручујемо вредност кроз раст и немилосрдно побољшање.Искрено се радујемо сарадњи са вама!