Новини - Кубок Азії з жіночого баскетболу 2023: жіноча баскетбольна команда Китаю здобула 73-71 перемогу над командою Японії, знову досягнувши вершини Азії після 12 років

Кубок Азії з жіночого баскетболу 2023: жіноча баскетбольна команда Китаю здобула 73-71 перемогу над командою Японії та знову досягла вершини Азії після 12 років

2 липня за пекінським часом у фіналі Кубка Азії з жіночого баскетболу 2023 жіноча баскетбольна команда Китаю покладалася на двоядерне лідерство Лі Мен і Хань Сю, а також на чудову гру багатьох новачків, за відсутності багатьох основних гравців.73-71 перемогла японську жіночу баскетбольну команду, яка домінувала в азійській жіночій баскетбольній команді протягом 12 років, і знову досягла вершини Азії через 12 років.图片1

У фіналі Кубка Азії з жіночого баскетболу 2023 року, після захоплюючої гри зі злетами та падіннями, жіноча баскетбольна команда Китаю нарешті перемогла жіночу баскетбольну команду Японії з рахунком 73-71, поклавши край п’яти поспіль чемпіонатам суперника в Кубку Азії.назад до Азії.

У півфінальному матчі проти Австралії основний гравець збірної Китаю Ян Лівей порвав ліву побічну зв'язку, що вкотре кинуло тінь на перспективи китайської збірної.Незважаючи на це, у китайської команди досі немає страху сцени, і завжди є люди, які можуть вистояти в критичні моменти.**Хань Сюй, Лі Мен, Цзінь Вейна, Лі Юань і Ван Сію продемонстрували стійкий бойовий дух китайської жіночої баскетбольної команди.І Хань Сю знову зробив дабл-дабл у 26 очок і 10 підбирань у цій грі, що є найбільшим внеском у чемпіонат китайської команди.

Після початку гри китайці зробили ставку на високу передачу, а молодий гравець Цзінь Вейна вийшов вперед і засурмив в атаку.У першій половині першого тайму обидві сторони грали дуже обережно, і рахунок по черзі зростав.Коли рахунок став 17, Хань Сю, зірка китайської команди, раптово вирвався і набрав 7 очок поспіль, щоб допомогти китайській команді збільшити розрив.

Друга чверть почалася на 3 хвилині 37 секунді.Коли китайська команда повела з рахунком 26-19, Хань Сюй і Лі Менг пішли відпочивати.З цього моменту китайська команда почала потрапляти в невигідне становище, і в першому таймі не забила.Збірна Японії скористалася можливістю, коли не було двох гравців основи китайської збірної, набрала 16 очок поспіль і довела рахунок до 26-35.

图片3

У першому таймі китайська команда зробила 10 втрат, а у суперника всього 5.

У такій пасивній ситуації у фіналі жіноча збірна Китаю згуртувалася як одна і перегрупувалася у другому таймі.Хоча Ян Лівей не зміг зіграти, задня лінія Лі Юань і Ван Сію витримали тиск.Лі Юань надавав Хань Сю достатню підтримку ззовні, а Ван Сіюй багато разів вставав у критичні моменти.

图片4

Таким чином жіноча баскетбольна збірна Китаю у фіналі кине виклик команді Японії, чинному чемпіону Кубка Азії з жіночого баскетболу.Остання перемогла Нову Зеландію з рахунком 88-52 в іншому півфіналі сьогодні.

Два роки тому жіноча баскетбольна команда Японії перемогла жіночу баскетбольну команду Китаю у фіналі та п’ять разів поспіль здобула Кубок Азії.Цього разу почекаємо і побачимо, чи зможе жіноча збірна Китаю з баскетболу, яка вже посіла друге місце на чемпіонаті світу, помститися за ганьбу і через 12 років знову вийти на вершину Азії.

图片5

LDK є другим заводом, сертифікованим FIBA ​​в Китаї, а також офіційним партнером FIBA

图片6

Схвалене FIBA ​​баскетбольне кільце

图片7 图片8

*На даний момент у нас є 5 сертифікованих FIBA ​​стійок для м’яча, включно з РІВНЯМИ 1-3, які використовуються в багатьох внутрішніх і міжнародних змаганнях і клубах високого рівня, університетах і міжнародних школах тощо.