Новини - Азійські ігри: у китайському Ханчжоу завершуються 19-ті Азійські ігри

Азійські ігри: 19-ті Азійські ігри завершуються в Ханчжоу, Китай

Ханчжоу, Китай. 19-ті Азійські ігри завершилися в неділю церемонією закриття в Ханчжоу, Китай, після більш ніж двох тижнів змагань за участю 12 000 спортсменів із 45 країн і регіонів.

Ігри пройшли майже повністю без масок не лише для спортсменів, а й для глядачів та організаторів після річної відстрочки через пандемію коронавірусу.

Медалі розігрувалися у 40 видах спортуфутбол, баскетбол, волейбол, гімнастика, легка атлетика, мистецтво, стрибки у воду, плавання тощо, включаючи неолімпійські, такі як kabaddi, sepaktakraw і настільна гра Go.

Кіберспорт дебютував як офіційні медалі в Ханьчжоу, де знаходиться штаб-квартира гіганта електронної комерції Alibaba Group Holding Ltd.

图片3

Країна-господар зробила «Азіатську Олімпіаду» схожою на національний чемпіонат Китаю, очоливши таблицю золотих медалей із 201 медаллю, за нею йдуть Японія з 52 і Південна Корея з 42.

Китайські спортсмени мали золоті та срібні фініші в багатьох змаганнях, тоді як Індія досягла значного прогресу, посівши четверте місце з 28 золотими медалями.

图片5

«Технічно ми провели одні з найкращих Азійських ігор за всю історію», — сказав виконуючий обов’язки генерального директора Олімпійської ради Азії Вінод Кумар Тіварі на прес-конференції в неділю перед завершенням фінальних змагань.

«У нас було загалом 97 рекордів Ігор, 26 рекордів Азії та 13 світових рекордів, тому рівень Ігор був дуже, дуже високим.Ми дуже задоволені цим».

Шігеюкі Накараї, танцюриста якого звуть Шігекікс, був прапороносцем Японії через день після того, як він виграв золоту медаль у чоловічому брейкингу, також відомому як брейк-данс, щоб отримати кваліфікацію на Олімпійські ігри в Парижі наступного року.

Північна Корея з делегацією з близько 190 спортсменів повернулася на міжнародну мультиспортивну подію вперше після попередніх Азійських ігор у 2018 році в Джакарті та Палембанзі, Індонезія.

Північна Корея зберігала суворий прикордонний контроль COVID-19 на тлі пандемії.

У липні Олімпійська рада Азії схвалила участь до 500 російських і білоруських спортсменів без національної символіки в Азійських іграх на тлі війни Росії проти України, але в підсумку ці спортсмени не змагалися в Ханчжоу.

Раніше в неділю збірна Китаю виграла золоту медаль у спортивному плаванні, набравши 868,9676 бала після довільної програми.Японія завоювала срібло з результатом 831,2535, а Казахстан отримав бронзу з результатом 663,7417.

Японія виграла золоту медаль у чоловічому командному ката з карате, а тайвань Гу Шіау-шуан переміг казахстанця Молдіра Жанбирбая у фіналі жіночого куміте у вазі до 50 кілограмів.

图片6

Наступні Азіатські ігри відбудуться в японській префектурі Айчі та її столиці Нагої у 2026 році.

Спортивний інвентар на змаганнях є дуже важливою частиною.

LDK є єдиним постачальником спортивних майданчиків та обладнання для футбольних майданчиків, баскетбольних майданчиків, майданчиків для гри в падель, тенісних кортів, гімнастичних кортів тощо в Китаї.Продукція відповідає критеріям більшості спортивних федерацій, в т.чFIBA, FIFA, FIVB, FIG, BWF тощо, а також пропонуємо індивідуальне обслуговуванняз 1981 року.

LDK охоплює широкий спектр категорій продукції.Більшість обладнання, яке ви бачите на Азійських іграх, може запропонувати LDK

图片7

Ключові слова: спортивне обладнання/футбольне поле/футбольні ворота/баскетбольне кільце/корт для тенісу/гімнастичне обладнання/волейбольна сітка для бадмінтону/стіл для настільного тенісу