Новини - Чемпіони Ліги Європи|Брат Шуай: Це честь бути пліч-о-пліч із Фейге

Чемпіон Ліги Європи|Брат Шуай: Це честь бути пліч-о-пліч із Фейге

У битві на вершині фіналу Ліги Європи УЄФА "блакитний місяць" Манчестер Сіті покладався на півзахисника Родікаса Джанді, щоб виграти країну в другому таймі та переміг міланський Інтер з рахунком 1:0.Після Манчестер Юнайтед у 1999 році вони стали ще однією командою, яка виграла Потрійну корону. Англійський клуб має і славу, і багатство.За оцінками, загальний бонусний дохід цього року становитиме 280 мільйонів фунтів (2,76 мільярда гонконгських доларів).Тренер Діона став першим тренером в історії, який привів дві команди до Потрійної корони.

Тренер Діона, який привів Манчестер Сіті до перемоги в першому в історії чемпіонаті Ліги Європи з рекордом без поразок, також став першим тренером в історії Європи, який очолював різні команди (Барселона в 2009 році), ставши «Потрійною короною», тобто перемога в лізі, три головні внутрішні кубки та чемпіонат Ліги Європи.Після гри він сказав, що перед грою отримав текстове повідомлення від легендарного лідера команди «Манчестер Юнайтед» Фергюсона: «Для мене велика честь стояти пліч-о-пліч із сером Фергюсоном (також він виграв Потрійну корону).Я отримав його вранці перед грою.Я був дуже зворушений його повідомленням, це було справді чудово».

52-річний іспанський тренер привів команду до 12 важливих чемпіонатів з моменту приєднання до «Блакитного Місяця» в 2016 році. Цьогорічна Ліга Європи не програла в 13 іграх і нарешті виграла найважливіший трофей Ліги Європи.Він продовжив: «Втомлений, спокійний і задоволений.Це дуже важко перемогти.Міланський Інтер виступив добре.У перерві я сказав гравцям бути терплячими.Ця гра схожа на жеребкування.Тобі потрібна удача».Годіона сказав, що в понеділок у Манчестер Сіті буде парад перемоги.

图片1

Дібні отримав 1 мільйон фунтів стерлінгів премії в Лізі Європи

Згідно з підрахунками британських газет перед грою, переможець Ліги Європи УЄФА від Blue Moon отримає 95 мільйонів фунтів стерлінгів бонусів, а за перемогу в Прем'єр-лізі та Кубку Англії вони зароблять 180 мільйонів фунтів стерлінгів і 3,9 мільйона фунтів стерлінгів відповідно.Загальний дохід цього сезону досягне 280 мільйонів фунтів стерлінгів. Повідомляється, що бельгійський генерал Кіюн Дібні, який отримав травму в першому таймі цієї гри, отримає бонус у розмірі 1 мільйона фунтів стерлінгів за перемогу в Лізі Європи.

图片2

Шарант забив 12 м'ячів і вдруге став бомбардиром Ліги Європи

Айнін Чарант, який забив 52 голи, коли приєднався до Манчестер Сіті цього сезону, сказав, що для клубу збулася мрія виграти потрійну корону;норвежець забив 12 голів цього року, забив 10 голів за Дортмунд у попередньому сезоні, вдруге виграв бомбардир Ліги Європи УЄФА;і після Шуфуженгао (Динамо Київ і Мілан) і Кріштіану Роналду (Манчестер Юнайтед і Реал Мадрид), третє місце в історії займають два різні клуби. Чудовий гравець, який отримав цю честь.Після гри він блиснув зі своєю 19-річною дівчиною Ізабель (Isabel) на корті, що дуже кидало в очі.

图片3

图片4

«Чорне повітря» Лукаку не позбулося Еншакі: лише кілька втрат

На відміну від цього, міланський «Інтер» Ероу Лукаку, який грав у цій грі як резервний гравець, невдало заблокував удар головою свого одноклубника Федеріко Ді Марко та удар головою в кінці воріт.Команда не змогла зрівняти рахунок і пішла в овертайм.Проте 47-річний тренер Шімонієн Шаркі після гри все ще був сповнений позитиву.Він сказав: «Я вітаю гравців.Вони виступили надзвичайно добре.Ми втратили лише кількох.Це наш п'ятий фінал за 20 місяців..”Він пообіцяв повернутися наступного сезону, сподіваючись знову дійти до фіналу.