Новини - Китайська Суперліга – Ву Лей, Чжан Ліньпен і Варгас зробили внесок, Хайган забив 4 голи і був розірваний з рахунком 3:1 Хенань

Китайська Суперліга – Ву Лей, Чжан Ліньпен і Варгас зробили свій внесок, Хайган забив 4 голи і програв з рахунком 3:1 Хенань

30 березня о 20:00 на стадіоні Shanghai SAIC Pudong Football Stadium відбувся матч третього туру китайської Суперліги 2024 між «Шанхай Хайган» і «Хенань Цзюзу Дукан».У підсумку «Шанхай Харбор» перемогла з рахунком 3:1.На 56-й хвилині Ву Лей забив перший гол додатковим ударом;на 84-й хвилині Кович ударом головою зрівняв рахунок;на 89-й хвилині Чжан Ліньпен забив головою;на 7-й хвилині компенсованого часу Варгас закріпив перемогу.Крім того, Ву Лей (2 рази), Ян Шіюань і Ван Шенчао забили 4 голи, і всі вони потрапили в офсайд.Шанхай Харбор виграв 2 ігри поспіль вдома.У перших 3 турах має 2 перемоги та 1 нічию, набравши 7 очок.В історії китайської Суперліги він виграв усі 8 домашніх ігор проти суперників.Хенанський клуб Цзюзу Дукан не здобув перемог у перших 3 турах, здобувши 2 нічиїх і 1 поразку, набравши 2 очки.

У перших двох турах китайської Суперліги «Шанхай Хайган» посів 4-е місце з 1 перемогою, 1 нічиєю і 4 очками, а Хенаньський клуб Цзюзу Дукан посів 11-е місце з 2 очками і 2 нічиїми поспіль.Клуб «Шанхай Харбор» і Хенань Цзюзу Дукан зустрічалися 16 разів у китайській Суперлізі, при цьому «Шанхай Харбор» здобув 11 перемог, 1 нічию та 4 поразки.Китайська Суперліга «Шанхай Харбор» 7 разів грала вдома проти клубу Хенань «Цзюзу Дукан», і «Шанхай Харбор» виграла всі.Порівняно з попереднім раундом, Бао Шимен, Читардіні, Ян Шіюань і Лу Веньцзюнь із Shanghai Haigang замінили Ван Шеньчао, Руса, Сю Сінь і Лю Чжурунь у стартовому складі, а Лю Ісінь, Хуан Жуйфен і Хуан Цзичан з винного предка клубу Хенань Ду Кан змінив Лю Бінь, Ван Шан'юань і Ян Ілінь.

Чудовий момент

На 11-й хвилині Ву Лей розвернувся і побив м'яч з-за меж штрафного майданчика, але це був офсайд і гол був недійсним.

На 13-й хвилині Ахім Пен вийшов уперед з лівого флангу штрафного майданчика та відскочив від зовнішнього боку підступу лівої ноги.М'яч влучив у зовнішню частину лівої стійки і відскочив від основної лінії, але також був поза грою.

На 31-й хвилині Варгас підправив ліву ногу під дугу і несамовито пробив.Сюй Цзямін легко відібрав м'яч.

На 38-й хвилині Ян Шіюань пробив з правого кута штрафної, але це був офсайд.

На 42-й хвилині Кович пробив з середини штрафного майданчика, і Ян Цзюньлін феєрично відбив м'яч.

На 43-й хвилині Насаріо подав кутовий зліва, а Майдана головою перекинув м'яч через центр.

На першій хвилині компенсованого часу Ян Шіюань пробив дальнім ударом з верхньої дуги, і Сюй Цзямін зловив м'яч.

На 47-й хвилині Ву Лей обійшов м'яч у центрі штрафного майданчика та пробив, але було офсайд і гол недійсний.

На 54-й хвилині Назаріо пробив зі штрафного зліва у штрафну.Удар головою Ковіча з лівого флангу штрафного пройшов вище поперечини.

На 56-й хвилині Сюй Цзямін сильно помилився ударом у штрафну.Удар Фен Цзіня з правого боку штрафного відбив Сюй Цзямін.Ву Лей впав на землю в штрафному майданчику та забив м'яч. Ву Лей забив свій третій гол у китайській Суперлізі цього сезону, і «Шанхай Хайган» вів у рахунку 1:0!

На 59-й хвилині штрафний Насаріо з 25-ти метрів був занадто влучним, і Янь Цзюньлін забрав м'яч.

На 65-й хвилині Варгас пробив з правого верху дуги, але м'яч трохи не влучив у праву стійку.

На 70-й хвилині Ван Шень розвернувся і пробив з малого штрафного.М'яч потрапив у Лю Ісінь і влетів у ворота.Однак Ван Шень першим перевершив м'яч, і гол виявився недійсним.

图片3

图片4

На 84-й хвилині Назаріо подав кутовий справа.Ковіч високо вистрибнув з лінії малої штрафної, обіграв Цзян Гуантая і головою переправив м'яч у лівий нижній кут воріт.Henan Club Jiuzu Dukang зрівняв рахунок, 1-1!

На 89-й хвилині Варгас подав кутовий зліва, Чжан Ліньпен пробив з лівого флангу малого штрафного майданчика та пробив, Шанхай Хайган поведе в рахунку 2:1!

图片5

图片6

На 7-й хвилині компенсованого часу Оскар подав кутовий справа.Ковіч пробив головою з середини штрафного.Варгас зупинив м'яч на лівій стороні дуги і з льоту пробив у ближній кут.Шанхайська гавань забила рахунок, 3-1!

Зрештою, «Шанхай Харбор» удома переміг Хенань Цзюзу Дукан з рахунком 3:1.

[Склад обох сторін]

Шанхайська гавань (4231): 1-Янь Джунлінг;31-Бао Шимен (53'4-Ван Шеньчао), 3-Цзян Гуантай, 5-Чжан Ліньпен, 19-Ван Чженьао;18-Цітадіні, 20-Ян Шіюань (79'9) -Густаво);11-Лв Веньцзюнь (64'8-Оскар), 10-Варгас, 27-Фен Цзінь (80'17-Шень Цзігуй);7-Ву Лей (80'16-Сю Сінь);

Запасні не грають: 2-Лі Анг, 12-Чень Вей, 13-Вей Жень, 14-Лі Шенлун, 37-Чень Сюхуан, 41-Лян Кун, 45-Лю Сяолун

Henan Club Liquor Dukang (442): 26-Xu Jiamin;2-Лю Ісінь, 36-Майдана, 24-Лі Сун'ї, 13-Сюй Хаофен;11-Achim Peng (74'7-Zhong Yihao), 8-Denic , 22-Huang Ruifeng (73'6-Wang Shangyuan), 10-Huang Zichang (64'19-Yang Yilin);40-Назаріо (90+2'9-Фен Боюань), 20-Ковіч;

Запасні не грають: 1-Ші Ченлун, 3-Чжоу Юанде, 16-Ян Куо, 17-Ван Цзіньшуай, 21-Чень Кецян, 23-Ке Чжао, 27-Ніу Цзиї, 32-Лі Тенглун

图片7

Подібні продукти можна знайти в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa професійне виробництво та будівництво стадіонів із кліткою, ми будуємо професійний футбольний стадіон із кліткою, охоплює гнучку територію, може налаштувати 3 особи, 5 осіб, 7 осіб, 11 осіб та інші зони за розміром місця проведення та легко встановити, може бути встановлюється в будь-яких закритих і відкритих приміщеннях.

Завдяки принципу виробництва «захист навколишнього середовища, висока якість, краса, нульове обслуговування», якість продукції є першою в галузі, і продукція також високо оцінена клієнтами.У той же час, багато «фанатів» клієнтів завжди стурбовані динамікою нашої галузі, супроводжуючи нас рости та прогресувати!

Футбольні ворота

图片11

Розкішне портативне сидіння для гравця

图片12

Ваші найважливіші питання

(1)Будь ласка, у вас є відділ науково-дослідних робіт?
Так, усі співробітники відділу мають стаж роботи більше 5 років.Для всіх клієнтів OEM та ODM ми пропонуємо безкоштовні послуги дизайну, якщо це необхідно.

(2) Яке післяпродажне обслуговування, будь ласка?
Відповідь протягом 24 годин, гарантія 12 місяців і термін обслуговування до 10 років.

(3) Будь ласка, який час виконання?
Зазвичай це 7-10 днів для зразків, 20-30 днів для масового виробництва, і це залежить від сезону.

(4) Чи можете ви організувати для нас доставку?
Так, морем, повітрям або експресом, у нас є професійна команда з продажу та доставки, яка пропонує найкраще та швидке обслуговування.

(5) Не могли б ви надрукувати наш логотип?