Новини - Повне висвітлення: фінал NBA 2022

Повний репортаж: фінал NBA 2022

Незважаючи на те, що Стівен Каррі мав рідкісну стрілянину в грі 5,Aвиступив Ендрю Віггінсto призвести «Голден Стейт Ворріорз» до перемоги над «Бостон Селтікс» з рахунком 104-94 і повести в серії з рахунком 3-2.

图片 78 Сторінка 104

Як передбачалося багатьма людьми раніше, Каррі не продовжив свій попередній стан у цій грі, але решта Воїнів (Віггінс і Пул) стали ключовими гравцями для перемоги Ворріорз у цій грі.Особливо триочковий Пул наприкінці третьої чверті та його командна робота з Томпсоном у четвертій.Це підтверджує те, що багато людей говорили до G5: «Каррі не завжди має таке гарне відчуття, продуктивність інших гравців є ключем до перемоги Warriors на G5».

Сторінка 79

Звичайно, як виробник спортивного обладнання, я тут не для того, щоб пояснювати гру, я тут, щоб представити баскетболсуд.

Стандартний баскетбольний майданчик можна розглядати як повний баскетбольний майданчик, за винятком повного поля та необхідного обладнання на майданчику.

1. М'яч кошик

Включно з ободом і сіткою є мішенню поля.Кошик виготовлений із твердих залізних прутків і має круглу форму.Біла бездонна сітка висить під колом.

Кільце для кошика виготовлено з твердого залізного бруска діаметром 2 см, внутрішнім діаметром 45 см і оранжевого кольору.Висока оцінкаΦ18 мм суцільна пружинна сталь. Він закріплений горизонтально в центрі горизонтальної ширини щита. Електростатичне епоксидне порошкове фарбування, захист навколишнього середовища, антикислотний, анти-мокрий.

Сітка зроблена з білої мотузки і висить на обручі довжиною 40 см.Його структура повинна дозволяти м'ячу проходити через невеликий опір, а потім падати вниз, щоб спостерігати за положенням м'яча в кошику.

图片 89 图片 90

2.Баскетбольне кільце

Включаючи щит і стовпи щита, встановлені в центрі обох кінців баскетбольного майданчика.Бувають гідравлічні, вставні, настінні, стельові.

Загартованийgдівчинаbбаскетбольний м'ячbоардз рамою та набивкою з алюмінієвого сплаву.Стандартна товщина FIBA ​​12 мм

Стовпи щита, розмір основи залежить від стилю, матеріал - високоякісна сталева труба 80X120X5 мм і 60X120X5 мм.Довжина надставки 3,35 м.

图片 88图片 93

图片 81

3. 24-секундний таймер

Пристрій, який використовується для визначення 24 секунд і часу гри.Серед них час атаки становить 5 секунд, а таймер починає відлік, що може допомогти гравцям і суддям вибирати точніше.Початок 24-секундного таймера включає: команда відновлює володіння м’ячем;вкидання, коли гравець торкається м'яча;і коли володіння відновлюється після пропущеного штрафного кидка та кидка.Стилі: односторонній, тристоронній, чотиристоронній екран

Розділ 26 图片 62 图片 98

Літо на порозі, футбол – найпопулярніший вид спорту у світі.Вплив не обмежується континентальним регіоном, але також вітається шанувальниками в Азії, Америці, Австралії та інших місцяхне обмежується віковими групами.

Тож розпочати це заняття точно не програш. Сьогодні я познайомлю вас із композицією футбольного поля.

Футбольне поле складається з воріт,штучна траваі польова огорожа, звичайно, це місце для професійного навчання, багато частин повсякденного життя є необов'язковими, як-от лавка, верхня сітка, стовп ліхтаря та розподільна шафа.

4.Електронне табло

У грі NBA рахунок гри в режимі реального часу відображатиметься на великому круговому екрані над центром арени, включаючи відповідні дані гри, кількість тайм-аутів та інші дані.