Новини - Надихніться чемпіонатом світу: як потрапити у футбол?Чемпіонат світу з футболу 2022: Хакім Зієх забив приголомшливий гол, коли Марокко та Гана виграли розминку

Чемпіонат світу з футболу 2022: Хакім Зієх забив приголомшливий гол, коли Марокко та Гана виграли розминку

图片14

Гравець "Челсі" Хакім Зієх забив з п'яти ярдів на своїй половині, коли Марокко перемогло Грузію з рахунком 3:0 в останньому підготовчому матчі перед фіналом Чемпіонату світу в Катарі.

Вінгер "синіх", який повернувся до складу "Атлаських левів" у вересні після тривалої суперечки з колишнім тренером Вахідом Халілходжичем, помітив воротаря Георгія Мамардашвілі зі своєї лінії в першому таймі.

Юсеф Ен Несірі та колишній півзахисник "Саутгемптона" Софіан Буфал також забили за північноафриканців у Шарджі.

Нападник "Севільї" Ен Несірі випередив "Марокко" на п'ятій хвилині, ударом головою з близької відстані, а на 29-й хвилині Зієх стильно подвоїв перевагу.

Буфаль додав пенальті за 18 хвилин до кінця після фолу проти Нуссайра Мазрауї, який вийшов на заміну, коли вінгер «Бернлі» Анас Зарурі дебютував у старшій збірній, вийшовши на заміну у другому таймі після того, як він перейшов на вірність бельгійцям.

Швидкі відповіді-Як потрапити у футбол?

Навіщо йти у футбол?

Це проста гра, яку легко почати, у яку захоплююче грати, це найпопулярніший вид спорту у світі з дуже поважної причини!

Для кого це?

Незалежно від вашого віку, здібностей чи рівня фізичної підготовки, вам підійде тип футболу.

Є дешевий варіант?

Усе, що вам потрібно для гри, це м’яч і трохи місця.Далі йдуть комплекти та подачі, але передоплати немає.

Що робити, якщо я хочу правильно тренуватися?

Регулярна гра підвищує вашу фізичну форму та покращує ваші навички та рівновагу, а також є хорошим способом побачити своїх товаришів.

Що робити, якщо я хочу власні спортивні майданчики?

Ви можете побудувати свій власний футбольний майданчик.Міні-портативна футбольна клітка підійде у вашому дворі чи саду.Але якщо ви прагнете бути майбутньою зіркою, краще тренуватися в професійних клубах або спортивних центрах. Там зберігається професійне та безпечне обладнання та обладнання.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa професійне виробництво та будівництво стадіонів із кліткою, ми будуємо професійний футбольний стадіон із кліткою, охоплює гнучку територію, може налаштувати 3 особи, 5 осіб, 7 осіб, 11 осіб та інші зони за розміром місця проведення та легко встановити, може бути встановлюється в будь-яких закритих і відкритих приміщеннях.