Новини - Максимум Джеймса в 48 очок у сезоні, вечір кар'єри Шень Цзіна, "Лейкерс" обіграли "Рокетс", щоб припинити серію поразок

Максимум Джеймса в 48 очок у сезоні, вечір кар'єри Шень Цзіна, Лейкерс обіграли Рокетс, щоб припинити серію поразок

17 січня за пекінським часом продовжився регулярний сезон НБА сезону 2022-23. Лос-Анджелес Лейкерс зіграли вдома проти Х’юстон Рокетс.Наприкінці гри "Лейкерс" з мінімальним рахунком перемогли "Рокетс" з рахунком 140-132.Зупинивши свою серію з 3 поразок, вони також дали своїм опонентам серію з 11 поразок.

Фокусні гравці:

У «Лейкерс» Леброн Джеймс виконав 16 з 26 кидків, у тому числі 5 з 10 триочкових і 11 з 12 штрафних.Він набрав 48 очок, зробив 8 підбирань і 9 передач, жодної втрати в грі не було.48 очок, також найвищий результат Лао Чжаня в одній грі сезону.

У складі «Рокетс» Альперен Шин Кюн зробив 14 із 17, 2 із 2 триочкових, 3 із 5 штрафних кидків, рекорд кар’єри – 33 очки, 15 підбирань, 6 передач і 4 блок-шота.

Інша статистика гравців:

Інші гравці "Лейкерс": Трой Браун 6 очок і 3 підбирання, Томас Браянт 6 очок, 6 підбирань і 2 блок-шота, Беверлі 11 очок і 2 підбирання, Шредер 9 очок і 3 передачі, Вестбрук 24 очки, 5 підбирань і 4 блок-ассисти , Габріель 14 очок, 9 підбирань і 2 блок-шота, Нанн 15 очок і 2 підбирання, Тоскано-Андерсон 7 очок і 3 передачі.

Інші гравці на стороні "Рокетс": Кеньон Мартін молодший 17 очок, 7 підбирань і 2 блок-шота, Джабарі Сміт 14 очок, 4 підбирання і 4 передачі, Ерік Гордон 19 очок і 8 передач, Джейлен Грін 23 очки, 5 підбирань і 3 передачі, Тарі Ітан - 9 очок і 7 підбирань, Джей Шон Тейт - 7 очок і 4 передачі.

Конкретні результати: 35-37, 26-36, 37-29, 34-38 (Лейкерс позаду).

图片5 图片4 图片3

Баскетбольне кільце

Огляд гри:

У першій чверті Беверлі спочатку влучив у триочкові, але незабаром поворотні хуки та кидки Шін Кьона вразили сітку поспіль.Після цього сторони почали перетягування канату.У "Лейкерс" триочкові продовжили бити Джеймс і Беверлі.«Рокетс» покладаються на атаки Еріка Гордона та Шін Кюнга, щоб по черзі набирати очки.На початку останньої частини чверті дві команди конкурували та чергувалися.Габріель і Вестбрук зробили 2 з 2 штрафних кидків за послідовні фоли, а Трой Браун також виконав триочковий.Ітан зробив підказку, а Гордон виконав 3 з 3 штрафних кидків.Після єдиної чверті «Рокетс» тимчасово відставали з рахунком 35-37.

图片6

У другій чверті «Лейкерс» почали нову хвилю невеликої кульмінації.Ґабріель зробив тіп-ап і відзначився 2+1.Лейкерс одного разу встановили двозначну перевагу.Але відтоді «Рокетс» також відповіли на хвилю атаки.Shen Jing знаходиться в особливо хорошому стані.Після стрибка і триочкового різниця в очках повернулася до 5 очок.З тих пір "Лейкерс" продовжували зберігати невелику перевагу, Шредер прорвався і забив, а Тоскано Андерсон також зробив стабільний триочковий.Наприкінці цієї чверті Джеймс асистував Беверлі на триочковий, а також зробив підкладку 2+1 і проривний данк.Після перерви "Лейкерс" продовжували вести в рахунку 73-61.

图片7

Змінивши сторони, щоб знову битися, Шень Цзін продовжив свій вогняний дотик і набрав 8 очок поспіль і набрав 28 очок, встановивши новий рекорд за кількістю очок в одній грі за свою кар’єру.Для Лейкерс Джеймс все ще перебуває у чудовій формі.Після двох поспіль триочкових кидків різниця в очках продовжує залишатися вище 10 очок.Наприкінці третьої чверті Гордон зробив лай-ап, Мартін-молодший забив послідовні данки, «Рокетс» відповіли на хвилю атаки, а Джейлен Грін також відчув атаку.Наприкінці чверті він вдався стрибком і забив три триочкові.У кульмінаційний момент, після трьох чвертей, вони відставали від Лейкерс лише на 4 очки 98-102.

图片9 图片8

табло

В останній чверті Джеймс навіть виконав 4 штрафні та забив триочковий.Лейкерс одного разу привели до двозначного результату.Але «Рокетс» були надзвичайно вперті, і під керівництвом Гріна наблизилися до рахунку.В останні 3 з половиною хвилини гри Джабарі-Сміт забив триочковий, і різниця в очках повернулася до 3 очок, і напруга перемог і поразок відновилася.Відтоді «Рокетс» продовжують наполегливо пресингувати, Гордон забив лежачи, Джеймс відповів стрибком, а «Лейкерс» лідирували на 4 очки за 50,4 секунди до кінця гри.Після цього "Рокетс" застосували тактику фолу, але не змогли.Зрештою, після того, як гра закінчилася, Лейкерс з мінімальним відривом перемогли Рокетс з рахунком 140-132.Зупинивши свою серію з 3 поразок, вони також дали своїм опонентам серію з 11 поразок.

图片10

Баскетбольний зал

Обидва стартові склади:

Ракети: Кеньйон Мартін мл., Альперон Шінк'юн, Джабарі Сміт мл., Ерік Гордон, Джейлен Грін

Лейкерс: Патрік Беверлі, Томас Брайант, Трой Браун, Денніс Шродер, ЛеБрон Джеймс

b7dc4f5753bc0bfddd9ddfa2720392d

图片1190de0513730300331e7f58771ee0fe1

图片12

Подібні продукти можна знайти в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa професійне виробництво та будівництво стадіонів із кліткою, ми будуємо професійний футбольний стадіон із кліткою, охоплює гнучку територію, може налаштувати 3 особи, 5 осіб, 7 осіб, 11 осіб та інші зони за розміром місця проведення та легко встановити, може бути встановлюється в будь-яких закритих і відкритих приміщеннях.

Завдяки принципу виробництва «захист навколишнього середовища, висока якість, краса, нульове обслуговування», якість продукції є першою в галузі, і продукція також високо оцінена клієнтами.У той же час, багато «фанатів» клієнтів завжди стурбовані динамікою нашої галузі, супроводжуючи нас рости та прогресувати!

Ваші найважливіші питання

(1) Чи є у вас відділ досліджень і розробок?
Так, усі співробітники відділу мають стаж роботи більше 5 років.Для всіх клієнтів OEM та ODM ми пропонуємо безкоштовні послуги дизайну, якщо це необхідно.

(2) Яке післяпродажне обслуговування, будь ласка?
Відповідь протягом 24 годин, гарантія 12 місяців і термін обслуговування до 10 років.

(3) Будь ласка, який час виконання?
Зазвичай це 7-10 днів для зразків, 20-30 днів для масового виробництва, і це залежить від сезону.

(4) Чи можете ви організувати для нас доставку?
Так, морем, повітрям або експресом, у нас є професійна команда з продажу та доставки, яка пропонує найкраще та швидке обслуговування.

(5) Не могли б ви надрукувати наш логотип?