Новини – Лі Ін’їн набрала 15 очок Жіноча збірна Китаю з волейболу обіграла Польщу з рахунком 3:0 і перервала серію з трьох поразок у Світовій лізі

Лі Інін, 15 очок. Жіноча збірна Китаю з волейболу перемогла Польщу з рахунком 3:0 і перервала серію з трьох поразок у Світовій лізі

Netease Sports повідомила 30 червня:

Змагання третього тижня Всесвітньої жіночої волейбольної ліги-2022 тривають.У Софії, Болгарія, збірна Китаю зіграла проти збірної Польщі та перемогла суперників із рахунком 25-8, 25-23 та 25-20 у двох сетах із загальним рахунком 3-0, щоб перервати серію з трьох поразок.У цій грі Лі Ін'їн набрав 15 очок, а Гун Сян'ю - 11 очок.

图片 1

Китайська команда здобула п'ять перемог і чотири поразки в перших дев'яти іграх цієї Світової ліги.В останніх трьох іграх вони програли 0-3, 1-3 і 2-3 Сполученим Штатам, Японії та Бразилії та зазнали серії з трьох поразок.У другій грі в болгарській Софії суперником китайської збірної є збірна Польщі.Стартовий склад китайської команди в цій грі в основному полягає в атаці на Лі Ін'їн і Цзінь Є, в допоміжних атаках Юань Сіньюе і Ван Юаньюань, підтримка Гонг Сян'ю, сетера Дяо Лінью та вільного Ван Вейї.На початку першої гри китайська команда швидко відкрила атаку.Ван Юаньюань зробив короткий і швидкий удар, Лі Ін'їн вдало контратакував, і китайська команда повела з рахунком 3-1.Гун Сян'ю кинув м'яч, щоб набрати очки, і подав прямо.Сильні атакувальні прориви Лі Ін'їна вдалися поспіль, і китайська команда збільшила свою перевагу до 9-3.Після тайм-ауту напад польської команди був безрезультатним.Лі Інін приземлився на останніх трьох контратаках.Джин Є розбив м'яч під номером 4 і набрав очки.На стадії середини гри наступ китайської команди не припинявся, ключовий нападаючий Гонг Сян'ю вийшов за межі поля, Цзінь Є забив єдиний блок, Юань Сіньюе подав прямо, Дяо Лінью заблокував і забив, атака польської команди вийшла за межі межі, контратака Цзінь Є з № 4 знову була успішною, китайська команда збільшила різницю до 20-4.Наприкінці гри 4-й гравець Цзінь Є вийшов за межі поля, а Ван Юаньюань відбив швидкий м’яч у послідовних контратаках, і китайська команда легко перемогла з рахунком 25-8.

У другій грі рахунок був рівним.Гонг Сян'юй, Ван Юаньюань і Лі Ін'їн послідовно набирали очки.Юань Сіньюе відлетів назад і послідовно блокував сітку.Цзінь Є перекинув м'яч на четверту позицію.Слеш-результат Gong Xiangyu піднявся до 9-9.Польська команда помилилася на подачі, набравши 2 очки поспіль.Китайська команда вразила сітку, щоб надіслати очки, і відставала 10-12 під час технічного тайм-ауту.Після того, як Лі Інін провела сильну атаку, вона заблокувала сітку та набрала очки, а китайська команда наздогнала до 12 рівнів.У середині гри китайська команда мала коливну передачу, але після 14-16, покладаючись на смаш Цзінь Є та блок Гун Сян'ю в поєднанні з атакуючими помилками суперника, вони набрали 3 очки поспіль і випередили 17-16 .Польська команда погналася за рахунком після тайм-ауту.Після 20-ї нічиєї Гун Сян'ю здійснив прорив на другу позицію, Лі Ін'їн відбив контратаку на четвертій позиції, Юань Сіньюе відлетів назад, і китайська команда виграла ігрове очко 24-21.Польська команда гналася за 2 очками поспіль.Після дискваліфікації Цай Біня китайській команді вдалося зробити прорив Лі Ін'їну, і вони перемогли з рахунком 25-23.

У першій половині третьої гри рахунок обох команд зростав по черзі.Для підтримки балансу китайська команда покладалася на атаку Гун Сян'ю, Ван Юаньюаня та Лі Ін'їна.Після 6 нічиїх вони втратили 2 очки поспіль і відстали з рахунком 6-8.Юань Сіньюе повертається, щоб забити, Дяо Лінью відбиває другий м’яч, Гонг Сян’юй проривається під номером 2, Ван Юаньюань блокує сітку та забиває, Польща робить помилку в атаці, Цзінь Є пристосовується до голу, а Китай наздоганяє 12-10 під час технічний тайм-аут.Після тайм-ауту Ван Юаньюань заблокував сітку, щоб забити, Гун Сянюй контратакує та проривається з другої позиції, а китайська команда повела в рахунку 14-10 і знову змусила суперника взяти паузу.Лі Інін заблокував і забив, і китайська команда збільшила свою перевагу до 16-10.Польська команда наздогнала 2 очки, а потім подала за межі поля.Лі Ін'їн вдало впорався з м'ячем, Юань Сіньюе контратакував і вдарив у спину, і китайська команда повела з рахунком 21-14.Збірна Польщі набрала 4 очки поспіль, щоб натиснути на збірну Китаю.Після дискваліфікації китайська команда замінила Дін Ся.Джин Є's Атака № 4 пройшла прямо через раунд.Гонг Сян'ю посів другу позицію, і китайська команда закріпила перемогу з рахунком 25-20.

У підсумку збірна Китаю перемогла збірну Польщі із загальним рахунком 3:0, перервавши попередню серію з трьох поразок.У наступній грі збірна Китаю зустрінеться з Домінікою.

Чудовий виступ тенісистів захоплює, тож хочеться так самотенісний пост якгравці?

Якщо ви хочете, ми можемо їх вам запропонувати.

Затягувач:Так, високоякісний мідний матеріал

Обробка поверхонь:Електростатичне епоксидне порошкове фарбування, захист навколишнього середовища, антикислотний, анти-мокрий

колір:Як на фото або на замовлення

Безпека:У нас діє сувора система контролю якості.Усі матеріали, конструкції, деталі та продукти повинні пройти всі випробування перед масовим виробництвом та відправкою.

OEM АБО ODM:ТАК, усі деталі та дизайн можна налаштувати.
У нас є професійні інженери-конструктори з більш ніж 36-річним досвідом

Упаковка:Пакет безпеки, 4 шари: 1-й EPE і 2-й ткацький мішок, 3-й EPE і 4-й ткацький мішок

Додатки:Усі тенісні пости можна використовувати для високоякісних професійних змагань, тренувань, спортивних центрів, гімназій, громад, парків, клубів, університетів та шкіл тощо.