Новини - Мавс перемагають Нікс у овертаймі

Мавс перемагає Нікс у овертаймі

Дончіч увійшов в історію, набравши 60 очок тріпл-дабл

Зірка Далласа Лука Дончіч переписав книгу рекордів НБА­У вівторок із приголомшливим тріпл-даблом у 60 очок, який привів Маверікс до шаленої перемоги над Нью-Йорк Нікс із рахунком 126-121 у овертаймі.

Дончіч додав 21 підбирання і 10 передач, ставши першим гравцем в історії НБА з тріпл-даблом, який набрав не менше 60 очок і 20 підбирань.

Він лише другий гравець після Джеймса­Харден, щоб набрати 60 очок в a­тріпл-дабл, при цьому Харден набрав 60 очок, 10 підбирань і 11 передач у грі за Х'юстон у 2018 році.

Дончіч опублікував високу кількість підбирань у кар’єрі та зробив свій сьомий тріпл-дабл у сезоні, щоб допомогти Далласу зібратися до перемоги.

«Нікс», на рахунку Квентіна Граймса 33 очки, піднялися на дев’ять за 33,9 секунди до кінця четвертої чверті, але «Даллас» перевершив їх з рахунком 12-3, завершивши період.

Дончіч зрівняв рахунок за одну секунду до кінця, підібравши свій навмисно пропущений штрафний кидок і піднявшись крізь натовп гравців, щоб вичерпати нічийний кидок у стрибку.

Дончіч забив сім голів­11 очок Маверікс в овертаймі, коли вони закріпили перемогу та покинули майданчик під гучні овації натовпу Далласа.

У Бостоні Джейлен Браун набрав 39 очок, а Джейсон Татум додав 38 і став лідером­«Селтікс», які також підтримали 11 очок і 15 підбирань від Роберта Вільямса.

«Лейкерс», які програли чотири поспіль після того, як зірка Ентоні Девіс вибув із гри через травму стопи, отримали таку необхідну перемогу в Орландо.

Джеймс набрав 28 очок, Томас Браянт додав 21, а Рассел Вестбрук зробив тріпл-дабл з 15 очок, 13 підбирань і 13 передач.

«Фінікс Санз» влаштували сюрприз у Мемфісі, обігравши «Гріззліс» з рахунком 125-108.

Резервний захисник «Фінікса» Дуейн Вашингтон набрав рекордні за кар’єру 26 очок і очолив вісім «Санз».­двозначні гравці.

Денвер Наггетс на чолі з­Майкл Портер, який набрав 30 очок, відновив дефіцит у 20 очок у другій чверті й обіграв Кінгз із рахунком 113-106 у Сакраменто.

Джамал Мюррей додав 25 очок, а найцінніший гравець НБА Нікола Йокіч набрав 20 очок, 9 підбирань і 11 передач за Денвер.

Івіца Зубак набрав 23 очки та 16 підбирань, а в гостях Лос-Анджелес розгромив Торонто.

图片3

Пол Джордж додав 23 очки за "Кліпперс", які здобули дві перемоги поспіль.Колишній Рептор Норман Пауелл набрав 11 із своїх 22 очок у третій чверті за «Кліпперс», які мають рахунок 2-1 у п’ятиматчевому турі.

Реджі Джексон додав 20 очок, а колишній Рептор Кавай Леонард набрав 15 очок, вісім передач і сім підбирань.

Паскаль Сіакам набрав 36 очок за Репторс, які виграли дві попередні гри.Гері Трент-молодший набрав 20 очок, О. Г. Анунобі – 18, а Скотті Барнс – 17 очок і 12 підбирань.Фред ВанВліт залишив гру під час третьої чверті з жорсткою спиною.

Шай Гілгеус-Александер набрав 28 очок, а Майк Мускала додав 19 з лави запасних, коли «Оклахома-Сіті» здобула перемогу над гостем у Сан-Антоніо, завершивши найдовший домашній матч в історії франшизи.

图片4

Джален Вільямс додав 15 очок і дев'ять підбирань за "Тандер", які викликали невелике відновлення, показавши 4-3 під час серії домашніх ігор, причому всі три поразки припали на одне володіння м'ячем.

Лава запасних набрала 68 очок, що є другим показником за гру в історії Оклахома-Сіті.

За змаганнями НБА завжди женуться люди різного віку, від підлітків до людей похилого віку.Чи знаєте ви, як виготовляють баскетбольне кільце?Чи знаєте ви різницю між кільцями на корті НБА та кільцями у вашій школі?

图片5图片6

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdiпрофесійнопостачальник баскетбольних кілець для змагань і тренувань.Різні моделі зустрічають людей'різні вимоги.Асортимент обручів включає найвищий клас схвалення FIBA, стандарт FIBA, а також звичайне баскетбольне кільце.Конструкція кришки баскетбольної стійки регулюється по висотіобручі, рухливі обручі, обручі в землі, обручі, що кріпляться на стіну, обручі на даху-стелі, а також різні обручі для дорослих і дітей.

图片7

Зазвичай міжнародні змагання, такі як корт НБА чи інші молодіжні або міжнародні змагання серед студентів, використовують це баскетбольне кільце найвищого класу, схвалене ФІБА.Клуби чи школи використовуватимуть лише звичайні баскетбольні трибуни без сертифікату ФІБА.

Shenzhen LDK Industrial Co., Ltd, wЗавдяки принципу виробництва «захист навколишнього середовища, висока якість, краса, нульове обслуговування», якість продукції є першою в галузі, і продукція також високо оцінена клієнтами.У той же час, багато «фанатів» клієнтів завжди стурбовані динамікою нашої галузі, супроводжуючи нас рости та прогресувати!