Новини - Ні Джеймсу, ні Девісу!Шредер тримає день. Лейкерс перемогли хіт 112-109!

Ні Джеймс, ні Девіс!Шредер тримає день. Лейкерс перемогли хіт 112-109!

Станом на 11:00 5 січня за пекінським часом регулярний чемпіонат НБА продовжував бути гарячим.Лос-Анджелес Лейкерс проти Маямі Хіт вдома.В останній грі «Лейкерс» програли з різницею в 14 очок.

"Лейкерс" - одна з найбільш розчаровуючих команд цього сезону.У рамках підтримки конкуренції серед трьох найкращих гравців у міжсезоння вони фактично прибрали всіх гравців, яких можна було обміняти, лише деяких гравців з кутових.Жан все ще входить до десятки найкращих гравців за результативністю цього сезону, але йому 37 років.Густі брови також скляної конституції.Здібності Вей Шао впали, тому «Лейкерс» не можуть виграти забагато ігор.

Гра «Хіт» цього сезону також важко задовольнити людей, а результативність у нападі дуже погана.На щастя, їхній захист сильний, а зірки завжди вмикаються і гаснуть.Нещодавно «Хіт» відновилися та виграли чотири гри за 15 зупинок.Особливо Хіро та Абайо перебувають у дуже гарячому стані.У цій грі очікується перемога Heat.

Лейкерс, 16-21, займають 12 місце в Західній конференції.

The Heat, 20-18, посів сьоме місце на Сході.

图片1图片2

图片3图片4

Обидві сторони починають цю гру:

Хейт: Лорі, Шайло, Батлер, Мартін, Адебайор

Лейкерс: Шредер, Беверлі, Рівз, Андерсон, Брайант (Джеймс пропустив Лонні Уокера з Хіт через хворобу, не захворювану на COVID-19)

На початку гри Беверлі підключився і забив перший гол за Лейкерс.Тоді Лорі та Адебайор вдарили та відповіли.Пізніше три склади захисників "Лейкерс" рівно боролися з "Хіт".Потім "Лейкерс" почали виходити вперед і відкрити рахунок.Наприкінці першої чверті «Лейкерс» вели в ході 32-23.

На початку другої чверті «Лейкерс» продовжили свій хороший напад і продовжили t

o атакували, і одного разу зберегли двозначну перевагу.Наприкінці сесії Хіт раптово зробив зусилля.Еммануель Адебайор безперервно забивав усередині, щоб допомогти «Хіт» скоротити розрив.Після битви у перерві Лейкерс 52-48.

Половина судових даних обох сторін:

Лейкерс: Рівз 4:3, Браянт 8:6, Беверлі 4:4, Шредер 10:2, 3:3, Вейшао 12:5, 6:6, Браун 2:3, 2:2, 2:2, Габріель 7 :2, Нанн 5:5

Хіт: Мартін 6 очок, 3 щити, Батлер 9 очок, 2 передачі, 2 брейки, Адебайор 12 очок, 5 щитів, 2 передачі, 2 брейки, 2 матчі, Хіро 4 очки, 2 щити, Лорі 9 очок, 2 передачі, Аудібо 4 очки, 2 табло, 2 передачі.图片5

图片6

2018-New-Design-Portable-Indoor-Spring-Assisted_副本 LDK1001A-баскетбольні ворота3_副本 LDK1001B_副本

Якщо є якийсь чудовий проект щодо спортивної діяльності, не соромтеся повідомити мені.Тому що я можу допомогти вам з моїм довгостроковим досвідом у сфері спорту, давай, довіряй мені!

Ласкаво просимо до індустрії LDK, професійного виробника спортивних товарів у Китаї.Висувайте свої вимоги!

Хіт одного разу перевищив рахунок.«Лейкерс» також стріляли, щоб стабілізувати ситуацію, а потім обидві сторони продовжували битися протягом деякого часу.Рахунок по черзі зростав.Наприкінці третьої чверті Лейкерс вели з рахунком 79-78.

«Хіт» повели в останній чверті, але деякий час після цього «Лейкерс» були солдатами.Охоронець і Браянт завжди могли дати відповідь і зберегти перевагу.В останній момент Шредер прорвав лежання в критичний момент, щоб фактично вбити гру.Батлер був абсолютно рівним і пропустив три очки.Нарешті «Лейкерс» з мінімальним відривом перемогли «Хіт» з рахунком 112-109 і виграли три ігри поспіль.

Сьогоднішня гра змусила мою кров закипіти.Без брів Жана «Лейкерс» змогли перемогти порядного «Хіта», що здивувало всіх.Добре виступили також Вейшао, Брайант і Шредер.Це перемога команди.Кожен герой.

Я сподіваюся, що цей цивільний зможе відпочити в дні Лао Чжаня.Грайте так, як вам належить, розігруйте свої особливі навички та дайте Жану відпочити.Хоча «Лейкерс» мають поганий результат, цього сезону може бути важко грати в плей-офф, але я вважаю, що Жан і «Лейкерс» можуть дати нам пояснення.Я хочу кричати, чемпіонат Лейкерс!