Новини - Снайдер демонструє найкращу форму перед Чемпіонатом світу

Снайдер демонструє найкращу форму перед Чемпіонатом світу

ТУНІС, Туніс (16 липня) — За два місяці до Чемпіонату світу Кайл СНАЙДЕР (США) показав, з чим зіткнуться його суперники.Триразовий чемпіон світу та Олімпійських ігор продемонстрував вражаючий виступ на змаганнях рейтингової серії Zouhaier Sghaier і виграв золото у ваговій категорії до 97 кг.

图片7

Снайдер, який з 2015 року виходив у фінал у категорії до 97 кг на всіх Чемпіонатах світу та Олімпіадах, окрім однієї, перевершив своїх опонентів з рахунком 32-1, вигравши свою третю золоту медаль цього року.Він виграв Гран-прі імені Івана Яригіна та Чемпіонат Пан-Ам у січні та травні відповідно.