Новини - Ліга Європи УЄФА – Сі Луо зробив результативну передачу. Манчестер Юнайтед - Реал Сосьєдад, 1:0, другий плей-офф групи

Ліга Європи УЄФА – Сі Луо зробив результативну передачу. Манчестер Юнайтед – Реал Сосьєдад, 1:0, другий плей-офф групи

图片1

Рано вранці 4 листопада за пекінським часом у матчі шостого туру групи E Кубка УЄФА 2022/2023 «Реал Сосьєдад» вдома зустрівся з «червоними дияволами» «Манчестер Юнайтед».Після першого тайму К Луо асистував 18-річному Гані Джо пробити ворота, після чого обидві команди не досягли успіху, МанчестерЮнайтедперемога на виїзді з рахунком 1:0 над «Реал Сосьєдадом», але через різницю м’ячів у другій групі, не безпосередньо поза межами лінії гратиме плей-офф, «Реал Сосьєдад» очолює групу, щоб вийти до стадії плей-оф.
«Манчестер Юнайтед» 9 ігор без поразок у хорошому стані К Луо передає результативну передачу + 70 метрів назад, щоб переслідувати серце боротьби за перемогу, не вмре

У стартовій стадії «Реал Сосьєдад» розпочав сильний натиск, лише через 30 секунд «Реал Сосьєдад» атакував біля штрафного майданчика «Юнайтед», лівий навіс Мартіна вилетів прямо з нижньої лінії.На 5-й хвилині "Реал Сосьєдад" вийшов у центр, Меріно пройшов прямо за спину Фернандеса, який вставив у штрафну, удар лівою ногою відбив.На 8-й хвилині «Юнайтед» нарешті мав шанс атакувати біля штрафного майданчика «Реал Сосьєдад», Люк Шоу взяв удар у штрафний, Сі Луо сперся на спину захисника, щоб прийняти м’яч, але суддя нічого не сказав.

На 16-й хвилині це було вирішено, «Юнайтед» у захисній зоні назад, довгий пас Де Хеа точно знайшов праву сторону штрафу В, останній пробив головою в центр, Сі Луо отримав м’яч і зробив точний удар правою ногою прямо, 18-річний -старий юнак Ганачо вздовж лівого флангу швидкого форварда, отримав м'яч у штрафну ліву ногу.Ганачо забив свій перший гол у сезоні, вивівши «Манчестер Юнайтед» перевагу в гостях — 1:0.

На 20-й хвилині Реал Сосьєдад атакував з лівого флангу, Меріно взяв м'яч і пробив з центру, але захисник заблокував удар.На 26-й хвилині "Манчестер Юнайтед" забрав м'яч у півзахисту, Бі Феє отримав м'яч у центрі поля та відправив діагональний пас на лівий фланг захисту.На 31-й хвилині півзахисник Реал Сосьєдад, 19-річний Мартін, завдав удару з дальньої дистанції.На 40-й хвилині «Манчестер Юнайтед» безперервно закидав м’яч у задню частину поля, Ганачо п’ятою вибив м’яч по центру поля і був зламаний, Мартін отримав м’яч по центру і без загрози під перешкодою пробив по воротах. Каземіро.

На 41-й хвилині Лісандро надіслав довгий пас більше ніж на 70 метрів у задню частину поля, щоб зіграти позаду, К Луо на швидкісній швидкості змусив центрального захисника Реал Сосьєдада Пачеко пропустити винос, К Луо один шанс зустрітися з атакуючим воротарем К Луо вибрав удар трохи вище.На 43-й хвилині Реал Сосьєдад атакував після вдалого контрпограбування перед полем, а результативну передачу Гросабеля заблокував Де Хеа перед штрафним.

У другому таймі на 47-й хвилині «Реал Сосьєдад» навісив м’яч зліва, але удар головою з середини поля був занадто високим під перешкодою Туррота.На 58-й хвилині "Манчестер Юнайтед" відкоригувався і замінив Решфорда на Ван Дер Бека, який був посереднім в кінцівці атаки.Головою Фернандеш пройшов повз ворота.

На 70-й хвилині «Реал Сосьєдад» закинув м’яч у штрафну з лівого флангу, і Фернандеш пробив високо зсередини після удару головою.На 76-й хвилині Решфорд був підрізаний в центрі поля, а Туррот вийшов з м'ячем і пробив високо.На 79-й хвилині Турротт пробив низько і повз штрафної лінії.

Після цього "Манчестер Юнайтед" продовжував навішувати м'яч на штрафний майданчик "Реал Сосьєдад", але так і не зміг пробити головою.Увесь матч завершився тим, що Манчестер Юнайтед переміг Реал Сосьєдад на виїзді з рахунком 1:0, але через різницю м’ячів, що посідає друге місце в групі, вони не вийдуть з групи безпосередньо і зіграють двораундовий плей-офф із третьою групою. Ліги чемпіонів.

Склади обох сторін

Манчестер Юнайтед (4-2-3-1): 1-Де Геа/20-Далот, 2-Лінделоф (58 хв. 39-Мактоміней), 6-Лісандро, 23-Луксхау/14-Еріксен (81 хв. 17-Фред) , 18-Касеміро/34-Ван Дер Бік (58 хв. 10-Рашфорд), 8-Б фе, 49-Ганачо (81 хв. 5-Магуайр) / 7-Кро

Реал Сосьєдад (4-4-2): 1-Реміро/18-Гросабель (58 хв. 6-Ерустрадо), 24-Ленорман, 20-Пачеко, 15-Діого Ріко/3-Зубіменді, 8-Меріно, 23-Брайс Мендес (81 хв. 5-Сувердія), 42-Мартін (58 хв. 17-Наварро) / 19-Сероте, 9- Карлос Фернандес (71 хв. 16-Гевара)

图片2

Подібні продукти можна знайти в Shenzhen LDK Industrial Co., Ltdisa професійне виробництво та будівництво стадіонів із кліткою, ми будуємо професійний футбольний стадіон із кліткою, охоплює гнучку територію, може налаштувати 3 особи, 5 осіб, 7 осіб, 11 осіб та інші зони за розміром місця проведення та легко встановити, може бути встановлюється в будь-яких закритих і відкритих приміщеннях.

Завдяки принципу виробництва «захист навколишнього середовища, висока якість, краса, нульове обслуговування», якість продукції є першою в галузі, і продукція також високо оцінена клієнтами.У той же час, багато «фанатів» клієнтів завжди стурбовані динамікою нашої галузі, супроводжуючи нас рости та прогресувати!

Футбольні ворота

图片3 图片4 图片5 图片6

Розкішне портативне сидіння для гравця

图片7 图片8 图片9

图片10 图片11 图片12

Ваші найважливіші питання

(1) Чи є у вас відділ досліджень і розробок?
Так, усі співробітники відділу мають стаж роботи більше 5 років.Для всіх клієнтів OEM та ODM ми пропонуємо безкоштовні послуги дизайну, якщо це необхідно.

(2) Яке післяпродажне обслуговування, будь ласка?
Відповідь протягом 24 годин, гарантія 12 місяців і термін обслуговування до 10 років.

(3) Будь ласка, який час виконання?
Зазвичай це 7-10 днів для зразків, 20-30 днів для масового виробництва, і це залежить від сезону.

(4) Чи можете ви організувати для нас доставку?
Так, морем, повітрям або експресом, у нас є професійна команда з продажу та доставки, яка пропонує найкраще та швидке обслуговування.

(5) Не могли б ви надрукувати наш логотип?