Новини - Warriors Win The Champion

Warriors Win The Champion

«Голден Стейт Ворріорз» 17 червня виграли 6-й матч фіналу НБА, перемігши «Бостон Селтікс» з рахунком 103-90, 4-2, і виграли свій сьомий чемпіонський титул НБА.Каррі також виграв свою першу НБАФMVP.

图片 6

«Селтікс» знищили фарбу на ранньому етапі, скориставшись перевагою, яку вони створили в фарбі, щоб почати пробіжку 12-2, щоб закрити Воїнів.Томпсон кинув триочковий, а Каррі проїхав повз Роу, щоб скоротити перевагу до шести.Татум і Браун по черзі реалізовували результати з кошика, а Каррі та Грін кидали один до одного триочковими для серії 11-0, що дало Голден Стейту перевагу 27-22 наприкінці чверті.

图片 7

У другій чверті Пул влучив триочковий, Віггінс відповів, і «Ворріорз» збільшили свою перевагу до двозначного числа, що спонукало «Селтікс» оголосити тайм-аут.Браун перервав гольову посуху, закинувши 3 очкові в мій час.Але в ході гри «Селтікс» зробили серію втрат і часто отримували контратаки.Каррі та Томпсон часто користувалися можливостями, щоб розширити лідерство «Ворріорз».У перерві «Ворріорз» вели «Селтікс» з рахунком 54-39.

图片 12

Пул підійшов до кошика, зробив фол на Роу і виконав штрафний кидок за Голден Стейт в останні 12 хвилин.Тоді обидві сторони у війну гойдалки, безперервне залізо, ключовий момент Каррі лівою рукою прорив сильної вбитої руки, перервати дефіцит забив.Гев перетворився на 2+ 1,75 на 84 за 9. Критичний момент Віггінс вийшов вперед, вийшов назовні на 3 очки, дозволивши Селтікс заплатити ціну флангового обходу.Татум вагався і промахнувся, а Каррі влучив триочковий, щоб закріпити перемогу «Ворріорз».

Який дивовижний конкурс!

Я думаю, що більшість читачів, мабуть, є фанатами баскетбольної зірки, і всі вони також мають баскетбольну мрію, тому я тут, щоб представити кілька видів баскетбольних трибун.

Схвалене FIBA ​​електричне гідравлічне баскетбольне кільце для змагань.

9. Набивка: високоякісний міцний FIBA стандарт товщина

10. Обробка поверхні: електростатичне епоксидне порошкове фарбування, захист навколишнього середовища, антикислотність,anti-wet, товщина фарби: 70~80um

Якщо вам не потрібен стандарт FIBA, це нормально. У нас також є інші стилі на ваш вибір.

Наступні продукти також популярні серед громадськості

Регульована по висоті підставка для баскетболу

1. Висота воріт: регульована, 2,45-3,05 м.
  2. ЩитРозмір: 1829×1070×12 мм

Матеріал: сертифіковане безпечне загартоване скло, алюмінієвий сплав

Характеристика: стійкість до ударів, висока прозорість,

Без відблисків, стійкість до погодних умов, антистаріння, антикорозія.

Оснащений захистом від ультрафіолетового випромінювання, антистарінням, безпечною підкладкою.

товщина фарбування: 70-80 мкм.

9. Характеристика: розбірна, легка для збирання та транспортування, може бути занурена, підходить для будь-якого віку.

Ми також виробляємо всі аксесуари про баскетбол, такі як 24-секундний таймер, баскетбольне кільце, електронне табло тощо.

Кожен любитель баскетболу хоче бути зіркою, а перш за все йому потрібна якісна баскетбольна стійка. Якщо у вас немає ідей, яка саме вам може знадобитися, зв’яжіться з нами та отримайте відповідь.