Новини - Яке баскетбольне обладнання НБА використовує для ігор

Яке баскетбольне обладнання НБА використовує для ігор

8 квітня за пекінським часом у регулярному сезоні НБА «Тімбервулвз» перемогли «Лейкерс» з рахунком 127-117.Тімбервулвз повернулися на перше місце в Західній конференції НБА."Лейкерс" повернулися на дев'яте місце в Західній конференції НБА перед сьогоднішньою грою.Після поразки в сьогоднішній грі вони відстають від «Кінгз» на 0,5 гри – восьме місце в Західній конференції НБА, і на 1,5 гри випереджають «Ворріорз», які займають десяте місце в Західній конференції НБА.

У цій грі Джеймс був відсутній через хворобу.У першій чверті гри Ентоні Девіс відіграв увесь сезон і привів Лейкерс до 37 очок за одну чверть, випереджаючи Тімбервулвз на 4 очки та завершивши першу чверть.Однак, отримавши удар в око, Ентоні Девіс згодом знявся достроково через травму.У другій чверті Наз Рейд випередив «Тімбервулвз», набравши 18 очок за одну чверть і набрав 46 очок, обігнавши «Лейкерс».Наприкінці тайму "Тімбервулвз" вели "Лейкерс" на 15 очок.У третій чверті Джексон Хейс вибухнув, і «Лейкерс» повернули різницю лише до 10 очок.В останній чверті «Лейкерс» наполегливо працювали над очками, а «Тімбервулвз» стабілізували рахунок.У підсумку Тімбервулвз перемогли Лейкерс з рахунком 127-117.

1

Як відомо, міжнародні баскетбольні турніри дуже напружені.Тут потрібні не тільки чудові баскетболісти, а й ідеальний майданчик, щоб відмінні спортсмени могли повністю розкрити свої здібності.Отже, що включає ідеальний стадіон?Баскетбольні стійки стандарту FIBA, баскетбольні майданчики з дерев'яним покриттям, а також таймери та табло.

Тоді яким баскетбольним майданчиком може бути баскетбольний майданчик ФІБА?