Новини - ЧЖУ Сюейін виграла золото у жіночій гімнастиці на батуті

ZHU Xueying виграла золото у жіночій гімнастиці на батуті

ЖУ

ЧЖУ Сюейн досягла нових висот, вигравши золото у жіночій гімнастиці на батуті в Китайській Народній Республіці.

У дуже змагальному фіналі 23-річний гравець виконав серію приголомшливих поворотів, підбирань і сальто і фінішував на першому місці таблиці з 56 635 очками.

Блискуча програма також позбавила третього олімпійського золота фаворитку гонки канадку Розанну Макленнан.32-річний спортсмен фінішував лише за медалями, став четвертим, 55,460.

Канадський гімнаст був бронзовим призером і болісно чекав, поки колишній юнацький олімпійський чемпіон Чжу, який був останнім учасником, завершить свою програму.

Його товариш по команді LIU Lingling, 26, виграв срібло з 56 350 балами в Ariake Gym 30 липня. Два китайських спортсмени усунули перше та друге з 16 полів у фіналі.Це перший випадок, коли країна виграла золото та срібло у жіночій гімнастиці на Олімпіаді.

Бронзу дістала 30-річна британка Брайоні Пейдж, яка виграла срібло в Ріо-2016 з результатом 55,735.

Звичайно, для ідеального виступу спортсменів потрібні не тільки хороші навички, але і якісний батут в якості опори.Наша LDK може надати нашим клієнтам багато різних типів високоякісних батутів.Є стилі тренувань і змагань, які ви можете вибрати, а також стилі в приміщенні та на відкритому повітрі.Сьогодні я рекомендую популярний батут, сертифікований FIG —LDK51071.